Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnél ha 2 jegyet szeretn...

Wizzairnél ha 2 jegyet szeretnék venni, viszont csak az egyik jeggyel adnánk fel poggyászt, hogy tudom megvenni a jegyet?

Figyelt kérdés
Az appon kiválasztom, hogy 2 jegy és mind a 2 jegyre vonatkozóan kiválassza a plusz poggyászt. Nekünk elég lenne egy. Vegyem meg külön-külön, de akkor fogunk tudni egymás mellé ülni?

2023. júl. 30. 06:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem pontosan, hogy kellett, de én is egyszerre vettem a két jegyet és nekünk is csak egy plusz poggyász volt, tehát tuti megoldható, próbálkozz!
2023. júl. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lofefi ***** válasza:
78%

Kiválazstod, hogy 2 személy utazik, de csak az egyikhez adsz hozzá poggyászt.

Küzdjél.

2023. júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Biztosan be lehet úgy állítani, de ha nagyon nem boldogulsz megveheted külön is a jegyeket, az egymás mellé szóló helyekért így is, úgy is külön kell fizetni.
2023. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 2 főhőz 1 poggyászt vettünk, lépésről lépésre haladj, minden sort olvass el (!) és ne engedj az automatikus beállításoknak, ajánlásoknak. Kategorikusan írd felül.
2023. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Külön-külön szájbarágósan megkérdezi, hogy melyik utashoz mit szeretnél hozzárendelni. Amúgy előre szólok, mert meg fogtok lepődni, de nem tesz titeket automatikusan egymás mellé, csak mert egyben vettétek meg a jegyeket.
2023. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy lehetséges szerintetek. Mostantól olyan választ várok, aki meg is mondja hogyan válasszam ki. Se appon se gépen a böngészőben nem találok ilyen opciót.
2023. júl. 31. 09:38
 7/11 anonim ***** válasza:
A hajadat ne fésüljük ki?
2023. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Le van irva oda minden feketen-feheren, magyar nyelven, ennel erthetobben szerintem senki nem tudja elmondani neked. A rendszer megkerdezi hogy melyik utashoz milyen poggyaszt szeretnel, es ha valahova nem kersz, akkor azt valasztod, hogy csak ingyenes kezipoggyasz. Ezen mi nem megy?
2023. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincs leírva, nem kérdezi meg a rendszer mit szeretnék!Mint mondtam együtt kezeli a két utast! Webes felületen és az appon is. Ezért kérdeztem. Nem értem miért kell ide írni, ha nincs értelmes válasz...
2023. aug. 1. 07:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fog a kedvedért most repjegyet foglalni, hogy leírja lépésről lépésre.

Fejből pedig azért nem fogjuk tudni leírni, mert ment egyszerűen,nem kellett agyalni rajta, hogy megjegyezzük.

Biztos, hogy valamit te csinálsz rosszul.

Esetleg ha eddig telefonon próbálkoztál, most próbáld meg gépen vagy fordítva.

2023. aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!