Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kabin méretű a bőröndöm 55 cm...

Kabin méretű a bőröndöm 55 cm , a repülőre fel vihetem ? Vagy csak feladott poggyásznak lehet?

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ, hogy mivel repülsz, mert a WizzAirre biztos, hogy nem! Ott a kabinba csak egy laptoptáska nagyságú dolgot felvinni (40x30x15cm körülit). Az 6-8 éve volt, hogy nagy sporttáskákkal lehett utazni, ez már nem megy! Nézz utána a társaság honlapján a méretnek.
2023. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lufthansaval repülök 2 hét múlva. Ott 55 x 40 x 23 cm a megengedett kézipoggyász méret. Az nem derült ki, te melyikkel mész.
2023. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Fapados esetében még fizetős kézipoggyászként sem, más légitársaságoknál meg kell nézni, mert van, ahol belefér a megadott keretbe, van, ahol nem. Tavaly három légitársaságot érintő átszállással utaztam és háromból kettőnél nem fért volna bele egy ekkora bőrönd, úgyhogy inkább kisebbet vittem, annak ellenére, hogy akitől kaptam, elmondása szerint többször használta már gond nélkül ugyanannál a légitársaságnál. Bepróbálkozhatsz amúgy, a legrosszabb, ami történhet, az az, hogy feladott poggyászként viheted csak, de kicsi rá az esély, pár centin nem szoktak problémázni.
2023. aug. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fapadosnál ez fizetős kézipoggyászként (priority) mehet ha a többi méret is jó.

Wizzair 55x40x23

Ryanair 55x40x20

2023. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!