Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőtéri biztonsági kérdés ?!

Repülőtéri biztonsági kérdés ?!

Figyelt kérdés

Ha combcsonttörés miatt, velőűrszeget tett a lábamba a Dr, azt az igazolást hogyan tudom lefordítatni (reptéri ellenőrzéshez) ?


Vannak akik ezzel foglalkoznak, ezt tudom, de arra a fordításra, hogy kerül a kórház logo, orvos pecsétje, és aláírása? Neki el kell vinnem utána papírt, hogy pecsételje le?


Köszi előre is.


2023. aug. 11. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is olyanom van, nem fordítgattam semmit, csak belöktem pár papíromat a kézipoggyászba, hogy ha nagyon akadékoskodnának, akkor értelmezzék a latin szöveget :)

Egyébként utaztam már párszor vele, egyszer Közép-Amerikába, 6x kellett akkor biztonsági ellenőrzésen átmenni, 2x sípoltam be (nem is ugyanazon a reptéren, volt amin odafelé igen, visszafelé nem).

Tapasztalatom szerint elég mondani nekik, a testszkennerrel tudják ellenőrizni, hogy az-e a baj.

Jó utat, ezen ne izgulj! :)

2023. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. :)


Ha Észak-Amerikába sikerült bejutnod, fordítás nélkül, akkor bárhová. 😀


Meghát ahogy elékszem a kapun amin át kell menni, az is átvilágít Röntgen szerűen…


Csak a Budapest Airport oldalán, írták a kérdések oldalon -> [link]



Meglátjuk. :)


Köszi a segítség. 😊😉

2023. aug. 11. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor Észak-Amerikában pont nem jártam, Belize úticéllal ejtettük útba Panamát :)

De az USA ellenőrzés sem volt olyan véres korábban, ott például a kézitáskában maradt 100+ ml szúnyogriasztót hoztam át szemrebbenés nélkül (egyébként Mexikóból), úgy, hogy nrkem is csak Amszterdamban tűnt fel :D

2023. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3: Nekem a fogkrémet nem szúrták ki a JFK-n, ami a táskában maradt, átszállásnál meg később igen. :D

Kérdező: ne aggódj, kb. bármi be tud sípolni, néha a semmi is, egy kis plusz ellenőrzés és kész.

2023. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Reptéren dolgozom. Semmilyen kapu nem világít át röntgen szerűen. Van egy fémérzékelő kapu és van egy ún. “body scanner”. Mielőtt átmész a fémérzékelő kapun jelezd a személyzetnek, hogy mi a helyzet. Ha besípolsz beállítanak a scanner-be, ami ha jelet ad, akkor az adott helyen megvizsgálnak, ha nem ad jelet akkor mehetsz dolgodra. Ferihegyen senki nem fog tőled papírt kérni, de külföldi repterek miatt legyen nálad!
2023. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!