Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Sajnos elírtam a repülőjegyeme...

Sajnos elírtam a repülőjegyemen a nevem, Tímea helyett Timi lett. Ryanairral utazok, eltelt azóta már jó pár nap illetve az utasfelvételt is megcsináltam és így nem enged már módosítani. Mennyire veszik komolyan az ilyen elírásokat?

Figyelt kérdés
Igen, sajnos most vettem csak észre.. hogy elírtam a nevem:(

#repülőjegy #utazás #Ryanair #név módosítás repülőjegyen
2023. aug. 16. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Írj az ügyfélszolgálatnak.

Nincs regisztrációd a Ryanairnál?

Alapvetően a személyigazolvánnyal azonosítanak,ha annak a száma egyezik, akkor talán nem lesz gond.

De mindenképpen fel kellene őket keresni, hogy mit tanácsolnak.

2023. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Ez már le lett ide százszor írva: a repülőjegy hovatalos dokumentum. A saját nevedet írod rá, a teljes neved ahogy a hivatalos dokumetumaidban szerepel. Nem becenevet, nem chat.hu-s nicknevet, nem a házikedvenced nevét. Ezen mi olyan bonyolult? Ha elszúrtad írathatod át ami többe fog kerülni mint a repülőjegy, vagy veszel másikat ha az olcsóbb. Csak keress valakit aki nem teljesen fotykos és inkább az írja be az adatokat.
2023. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Ha schengeni övezeten belül mész, akkor valószínűleg nem lesz gond.

De ha biztosra akarsz menni, akkor ügyfélszolgálat segít a módosításban.

2023. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt ingyen átírják, írj nekik chat-en.
2023. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!