Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Holnapra Pestre jósolt vihar...

Holnapra Pestre jósolt vihar mennyiben befolyásolhatja majd a gépek leszállását?

Figyelt kérdés
5 után érne haza a gépünk kicsivel nem tudom mire számítsak leszállásnál, nem vagyok rutinos utazó, csak láttam nagy vihart írnak.

2023. aug. 28. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez alapján semennyiben nem befolyásolja, hiszen még csak eső sem lesz délután.

2023. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már tegnap megkérdezted.
2023. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már ma éjszaka ideér a vihar. Dél-pesten lakom, a távolban már látok villámlásokat.
2023. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Ha tényleg vihar lesz, akkor annyiban befolyásolja, hogy nem szàlltok le Pesten a tervezett időben.

A) Késve indultok, így csillapodik a vihar, mire megérkeztek

B) Átirányítanak egy közeli retérre

C) Ha van rá esély, hogy gyengül a vihar belátható időn belül, és minden felvétel adott (pl. van elég üzemanyag), akkor lehet, hogy csak köröztetnek egy ideig, de végül le tudtok szállni Pesten.

2023. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A jósolt vihar semennyire, ha valóban nagy vihar lesz Pest felett, akkor

A. átirányítanak másik repülőtérre

B. A Pestre induló gép várakozik a másik reptéren, amíg javul az idő

C. a gép lendületes háttérzene közepette leszá... ja, nem, ez az Airport-filmekben szokott lenni

2023. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!