Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Remülőn ülve ha fordul a...

Remülőn ülve ha fordul a repülő a levegőben más is szédül? Vagy csak én vagyok ilyen éezékeny?

Figyelt kérdés

2023. szept. 1. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ezek a kérdések mindegyik logikai csapda, mert a közel 8 milliárd emberből biztosan van legalább egy, aki hasonlóan érez. Én eddig csak helikopteren ültem, de azon nem éreztem sem az emelkedést, sem süllyedést, sem dőlést. Pedig eléggé rendesen bedöntötte (légi fotózáshoz).
2023. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Akad még más érzékeny is, de ez inkább lelki, mint fizikai.

Én legfeljebb észreveszem ha fordul, de azt se mindig.

2023. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lelki. Vesztibuláris rendszer érzékenysége. Még a sima hintán is szédülök, nem csak a körhintán. Azt se beképzelem.

Igen, szoktam érezni. Ahogy hajón is.

2023. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem az ablakon neznek ki folyamatosan, es nem kovetnem a fejem tartasaval az iranyt, mint pl motornal kanyarban, en is szedulnek. De mar igy utazom, igy jol erzem magam.
2023. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Narsil ***** válasza:
Nekem is hasonló volt ahhoz, ahogy a 4-es írta, ha nem néztem ki az ablakon és láttam, hogy a földhöz / felhőkhöz képest, hogy dőlt be a repülő, akkor szédültem (bár a fejemmel nem kellett követnem). Ahogy egyre többet repültem teljesen elmúlt. Ma már csak érzem, hogy bedőltünk, de nincs már szédelgés, mindegy hogy kinézek-e vagy sem.
2023. szept. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!