Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Poggyász nélkül utazni jó...

Poggyász nélkül utazni jó ötlet? azért akarom így mert nem akarok sokat várni mire át nézik több óra ugye bár azt írják 2 óra hosszával az indulás előtt ott kell lenni

Figyelt kérdés
2023. szept. 12. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az átnézése tart több órán át. Ha kis fürdőgatyában jelensz meg, egyszáll útlevéllel, a két óra akkor is két óra.
2023. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Repülés előtt-után plusz 10-15 perc jó esetben.
2023. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért kell előbb a reptéren lenni, mert 2 órán keresztül vizsgálják a csomagodat :D

A biztonsági ellenőrzésnél is lehet sor, oda is kell időt számolni.

És nem úgy működik, hogy 11-kor indul a gép, akkor te 11-kor felsétálsz a gépre, több száz embert kell feljuttatni a gépre szervezetten, nem egyenként.

De ha nincs csomagod és online becsekkoltál, akkor mehetsz 1,5 órával korábban a 2 óra helyett.

2023. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Kb. háromnegyed-egy órával előbb érdemes kimenni, ha nincs feladott poggyászod. Fél órával a gép indulása előtt már kezdődik a beszállás, akkorra ott kell lenned. Biztonsági ellenőrzésre elég kb. negyedóra. A csomagot csak röntgenezik, nem nézik át. De rajtad is lehet bármi, ami besípol. A két óra azért van, mert lehet dugó a reptér felé vagy bármi, ezt is bele kell kalkulálni. Én egy órával indulás előtt szoktam kimenni, ha megvan a beszállókártyám. Ha nincs (nem fapados légitársaságoknál), akkor viszont kell a két óra, mert hosszú a sor a check in-nél.
2023. szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Elozo rosszul tudod, fel oraval indulas elott mar vegzodik a beszallitas, nem akkor kezdodik.
2023. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: tegnapelőtt repültem utoljára, fél órával indulás előtt írták ki a kapu számát. Fapadossal legalábbis mindig így van. 10 perccel a gép indulása előtt még mindig tartott a beszállás.

Nagy légitársaságoknál én is kimegyek hamarabb, de akkor nem csinálok online check in-t, hanem sorbaállok a beszállókártyákért, az valóban sok idő. De fapadosnál egy órával indulás előtt szoktam kiérni (pár havonta repülök) és még mindig kellett várni. Pláne ha késik a gép. De ha pontosan indul, akkor is.

2023. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: ritkán, de velem előfordult már, hogy a kapuzárás előtt 5 perccel már minden utas bent volt, így tényleg zártak fél órával az indulás előtt.

De való igaz, hogy nagyon sokszor csak akkor nyitják meg a kaput, amikor már zárniuk kéne.

2023. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!