Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair csinálja még azt,...

Wizzair csinálja még azt, hogy az indulás előtt egy órával betereli a gép összes utasát egy szűk helyre, ahol mozdulni sem lehet?

Figyelt kérdés
Egyszer utaztam wizzair-el Budapestről, akkor ezt csinálták, több ember elájult, úgy kellett őket felszedni a padlóról. Na akkor azt mondtam, ezt soha többet. Ez változott, vagy még mindig így megy?
2023. szept. 3. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam ilyet, idén 4x mentem velük.
2023. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Budapestrol az europan beluli WizzAir jaratok mar nem a fem bodekbol indulnak, hanem epitettek egy viszonylag kulturaltan kinezo ideiglenes “utasmólót”, ahol az indulast egy olyan reszen lehet megvarni, ahol az emberek kb 60%-anak jut ulohely es allohely is van annyi hogy ne erezd magad egy szardinias dobozban.


Itt lathatsz rola kepeket:

[link]

2023. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mikor és honnan utaztál, de a budapesti repteret bővítették nemrég es 2020-ban azt hiszem megnyílt az új fapados járatokat kiszolgáló utasmóló
2023. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Változott, teljesen kulturált lett az új fapados részleg. És még a kapu után is viszonylag sok ülőhely van. Ez sok más reptérre nem igaz.


Egyébként csak fél órával az indulás előtt zár a kapu. Szóval, ha 1 órával korábban bemész a kapun, az a saját hülyeséged.

2023. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen utazok fapadossal, teljesen kulturált váró van vécékkel, ülőhelyekkel, vásárlási lehetőséggel.
2023. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten teljesen rendezettek a körülmények, a pro tipp annyu, hogy ha nincs felső csomagtárolóba helyezendő kézipoggyászod, akkor bőven elég a beszállókapuhoz az utolsók között érkezni, mert a mögötte lévő pufferváróban nincs mosdó, büfé stb.
2023. szept. 4. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. 2-es válaszoló, ez teljesen jól néz ki, jó, hogy változtattak.


Mikor én utaztam, (jóval régebben) nem volt választási lehetőség, meg volt adva, hogy x időpontra ide és ide kell jönni, aki nem volt ott, az nem szálhatott már fel a gépre, esélyt sem adtak a kóricálásra, meg hogy majd az utolsó percben beesik valaki. Mindenkit betereltek egy nagyon szűk helyre, de tényleg egymáshoz voltunk nyomódva teljesen, egy darab ülőhely, sem wc semmi nem volt, és így kellett egy órát eltölteni az indulásig. Gondolom azért, hogy azonnal tudjanak beszállítani.

2023. szept. 4. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!