Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Honnan tudom kideríteni, hogy...

Honnan tudom kideríteni, hogy mi a baj a névvel?

Figyelt kérdés

Wizzair jegyünk van 3 főre vasárnapra, most próbáltam volna online csekkolni, de az egyik utassal nem boldogulok.

Anyukámnak nem engedi beszkennelni a személyit, azt kiírja egy fekete keretben, hogy a név nem egyezik a ...., de nem látszik tovább.

Tehát anyukám neve legyen Kissné Szabó Tímea Amália, és annyit látok a hibaüzenetből, hogy "The passenger's name Timea Amalia Kissne Szabo does not match to the document's name Kissne"



2023. szept. 15. 23:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, sose kellett beszkennelni az útlevelet a wizzairnél.

De fordulj az ügyfélszolgálathoz, segítenek.

2023. szept. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Telefonos ügyfélszolgálatra gondolsz?

Ahol 250huf/perc díjért +6000 forintért lehet, hogy megoldják?

2023. szept. 16. 00:45
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem milyen szkennelésről beszélsz, egyszerűen csak be kell gépelni az okmány adatait.
2023. szept. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Be lehet szkennelni, és hibát ír ki, csak nem tudom, hogy mi a baj, mert értelmetlen a hibaüzenet.

Be lehetne manuálisan is pötyögni, de félek, hogy ha valami hiba tényleg van, akkor majd a reptéren fog kibukni és nem engedik felszállni...

2023. szept. 16. 01:03
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Túlbonyolítod. Ha stimmel a név, akkor ne foglalkozz ezzel.
2023. szept. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Csak mindig frászt kapok a repülős adminisztrációtól...

Az lehet hiba, hogy esetleg rossz sorrendben adtam meg a neveket?

Vagy az, hogy anyukàmnak nagyon hosszú a neve, és az OCR-sávba nem fért ki a második keresztnév vége?

2023. szept. 16. 02:01
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy adtad meg mint ahogy írtad a fenti példában akkor rendben van.
2023. szept. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Úgy adtam meg.

Akkor lehet az OCR-sáv eltérése a ludas? Mert akkor nyugodt szívvel pötyögöm be manuàlisan, ha maga az okmányon szereplő név rendben, és tényleg csak technikai probléma lehet...

2023. szept. 16. 02:09
 9/18 anonim ***** válasza:
Csak a név meg az útlevélszám kell, más nem. Szerintem van online ügyfélszolgálat is, emlékeim szerint volt már velük dolgom, bár lehet, az a Ryan volt... De a lényeg, hogy elmondtam, mi a problémám, és ingyenesre állították a reptéri becsekkolást.
2023. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Van cset, ott kérd a robottól, hogy küldjön egy embert és az talán fog segíteni.
2023. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!