Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Meglévő repjegyemen a leánykor...

Meglévő repjegyemen a leánykori nevem van (október 14-én indulunk Izrael) viszont a héten jön meg az új házassági nevem útlevéllel,okmányokkal, akkor változtatnom kell , felhívjam a Wizz airt szerintetek?

Figyelt kérdés
Már 3 honapja megvettük a repjegyet de most teherbeesés miatt mégis felvettem a férjem nevét. Volt valaki hasonló helyzetben? Kérnék segítséget/tanácsot!

#nevmodositas #meglevorepjegy
2023. szept. 24. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Nekem ez egy jó 48ezer forintos bénázásnak hangzik :/

Sok sikert a telefonáláshoz, szerintem még az emeltdíjas hívás árát is bukod, max. annyit érsz el vele :(

Nem értél volna rá utazás után nevet változtatni? Gondolom nem most fogsz szülni, ha még Izraelbe repülsz hetek múlva...

2023. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

😅neked nem mindegy hogy 48.000 forintot fizetek vagy nem? Meg az emelt díj? Hűha🥱

Ha már értelmes kommentet nem tudsz írni, akkor ne is írj.

2023. szept. 24. 18:45
 3/8 A kérdező kommentje:
Illetve te okos #1 válaszoló most sikerült találnom értelmes választ (amit ugye neked nem sikerült leírni🥲) állítanak ki simán új jegyet, és fizetni sem kell. De mivel te nem szoktál utazni, így az utazás témakörben ne irogass.😄
2023. szept. 24. 18:47
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen esetben át szokták írni ingyen.
2023. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A repülőjegy adatainak meg kell egyezniük az útlevél adataival, ezt egyeztetik, és ha nem egyezik, feltehetően nem engednek repülni. Tehát ezt nézd meg először.
2023. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Mindenképp nevet kell valtoztatni a jegyen, ennek költsége 60 euró plusz a call center hívásdíja.
2023. szept. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia mivel házasság miatt módosult a név, a név korrekció ilyen esetben ingyenes. Küld el a házassági anyakönvyi kivonatod a info@wizzair.com emailben írd meg a foglalási kódot és a magyarázd meg mi történt, hogy ezért erről .. erre ... módosult a vezetékneved. Utánna hívd őket az emelt díjas számra, megmondod, hogy küldtél mailt és továbbítják az illetékes osztályra, általában aznap módosítják is :)
2023. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még mindig akartok menni Izraelbe?
2023. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!