Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ryanair és wizzair jegy...

Ryanair és wizzair jegy foglaláskor férjezett név helyett leánykori név?

Figyelt kérdés
Egyik családtagom foglalt két repülőjegyet a fent említett légitársaságoknál, a személyi igazolvány elején a férjezett neve szerepel, viszont ő a lánykori nevére foglalta a jegyet. Ez is megtalálható a személyi igazolvány hátoldalán nyilván. A kérdésem az lenne, hogy lehet ebből probléma a repülőtéren?

2023. jún. 14. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Én nem mernék más névváltozatot használni, mint ami a személyimen van.
2023. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rosszabb esetben kiállítanak új jegyet plusz pénzért.

Jobb esetben megértik.

2023. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt a nevet kell használni, ami a hivatalos úti okmányán azonosítóként szerepel
2023. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jártam már így, azt hittem, új jegyet kell kérni, de simán elfogadták a meglévőt.
2023. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha még nem csinált utasfelvételt, akkor semmi gond nincs, mert úgyis a beszállókártyán kell megfelelő névnek lenni. Ha nem megy, az ügyfélszolgálat tud segíteni ebben. Nekem volt olyan, hogy nem tudtam megcsinálni online egy módosítást és beállították, hogy ingyen csinálhatom a reptéren és ott meg is oldották a problémámat.
2023. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!