Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Bookingról érdemes repjegyet...

Bookingról érdemes repjegyet venni?

Figyelt kérdés

Még nem foglaltam repülőjegyet, nem tudom honnan érdemes.

Van egy szállásfoglalásom és ahhoz dobott fel a Booking App egy jó ajánlatot.

Van olyan ismerősöm, aki valami fake oldalról rendelt repjegyet és nem volt érvényes, úgyhogy bukta a pénzt.

Ti honnan szoktatok foglalni? Bookingossal van mar tapasztalatotok?


2023. szept. 27. 08:25
 1/6 winR ***** válasza:

skyscanner

kayak

Hova utazol?

2023. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 winR ***** válasza:
100%
Amúgy ezek a gyüjtőoldalak is továbbirányítanak egyéb oldalakra, csak megkeresik a legjobb ajánlatokat.
2023. szept. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A légitársaság oldalán vedd.
2023. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Keresgélni jó lehet bármilyen ilyen oldal. De ha kiválasztottad, akkor nézd meg az adott légtársaság oldalán és ott vedd meg.
2023. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg sosem vettem a booking oldalon repjegyet, de megbízható oldal szállás ügyben, nem fognak átvágni a repjeggyel sem. .


Fapadosra semmikeppen ne vegyél máshol jegyet, csak a saját oldalukon

2023. szept. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem az a lényeg, hogy megbízható oldal a booking. Genius 3-as vagyok, rendszeresen rajtuk keresztül foglalok az USA-ban szállodát, sőt autóbérlést is kedvezményesen tudom rajtuk keresztül megoldani, de repülőjegyet CSAK a légitársaság oldalán vegyél! Milliószor leírtuk itt a GyK-n is, hogy milyen kockázatokkal jár ha közvetítőn keresztül veszed a jegyed és nem a légitársaságnál. A légitársaságok egyszerűen nem preferálják a közvetítőn keresztül vett jegyeket, nem értesítenek változásokról, törlésekről, hátrasorolnak probléma esetén, egyszerűen elhajtanak, hogy fordulj a problémáddal ahhoz, akinél a jegyed vetted. De ők meg nem fognak tudni segíteni, vagy nincs is rá idejük, vagy emberük. Simán bukhatsz százezreket, egy 30 ezres nyereség reményében. Van akinek érdemes közvetítőn keresztül vásárolnia, de csak olyannak, aki pontosan tudja mit kockáztat, érti és ismeri hogy működnek ezek a rendszerek és hatalmas tűrőképessége van ha beüt a krach, anyagilag és időben is.

Az orrom előtt történt még év elején, hogy a check-in pultnál előttem állt egy amerikai fazon, ezért pontosan hallottam, hogy a hölgy nem találja a Lufthansás jegyét az úrnak a Lufthansa rendszerében. Hol vette a jegyét? Egy ilyen, meg olyan közvetítőnél. Akkor legyen szíves fölhívni őket, mert mi nem tudunk arról, hogy önnek ma lenne business class jegye San Franciscoba. Reggel fél 5-kor! 6 óra 10-es gépinduláskor. Szerencsétlen nem ment sehova, viszont bukott egy szabad szemmel is jól látható összeget. Tehát kezdőként sipirc a légitársasághoz, csak akkor variálj, ha egészen pontosan tudod, hogy mit kockáztatsz. A repülőjegy nem vonatjegy de pláne nem buszjegy!!!!

2023. okt. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!