Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy tudok nevet változtatni...

Ildi74 kérdése:

Hogy tudok nevet változtatni Wizzairnél? Ezt a hibaüzenetet kapom miután megadtam a kártyaadatokat és fizetnék: A foglalási folyamat inaktivitás miatt lezárult.

Figyelt kérdés

Elbénáztam a foglalást és a már nem használt asszonynevemre szól a jegy. Módosítanám, de hiába telik el max. 1 perc a belépéstől kezdve a fizetésig, a fenti hibaüzenettel kivág a rendszer. Próbáltam több böngészőből is, akkor is így járok. A chat lerázott.

Válóperes papírokkal tudom a reptéren bizonyítani, hogy én vagyok én? Vagy már lejárt okmánnyal? Mi a vihart tudok csinálni, ha nem tudom módosítani a nevet?



2023. okt. 11. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen társasággal utazol?

Elváltál koábban, és a foglalás óta vetted vissza a lánykori neved? Nem teljesen értem a szitut...

Wizzairnél pl. úgy van, hogy ha házasság miatt változik a név, akkor azt elvileg ingyen átírják, de válásnál ugye nem kapsz automatikusan új okmányokat, azt külön kell intézni/kérvényezni, így arra nem tudom, hogy ugyanúgy vonatkozik-e az ingyen változtatás, jó esetben minden fajta névváltozás így megy.

Ha pedig tényleg csak "elbénáztad", és mondjuk megszokásból adtál meg rossz nevet, akkor lehet x időd (talán 1 órád) van megváltoztatni ingyen, mintha ezt olvastam volna.

Legrosszabb esetben irányonként 24e Ft a névváltoztatás.

A "rendes" légitársaságoknál még nem merült ez fel nálam, de ott is biztos van valami FAQ, ahol leírják, mi a változtatás menete.

Nem tudom, mikor utazol, de én a becsekkolás idejére legkésőbb ezt rendezném, mert nem biztos, hogy a reptéren ezt helyreteszik, és akkor itthon ragadsz :/

2023. okt. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még ki se fizetted, felesleges átírni. Vegyél új jegyet jó névre és kész. Lehet, nem ugyanannyi lesz, de biztos olcsóbb, mint átíratni és ugye nincs is jelenleg jegyed, szóval mindenképp venni kell.
2023. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Wizzair, mint a kérdés elején írtam :) Nem az a baj, hogy nem tudom, hogy kéne átírni, hanem az, hogy egy inaktivitási hibaüzenettel kivág a rendszer. Azaz hiába szeretném átírni, nem tudom. A repjegy természetesen ki van fizetve már.
2023. okt. 12. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, utána visszaolvastam, és akkor fogtam fel :)

Hogy szeretnéd átírni? Fizetősen és úgy sem engedi?

2023. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a kereszt és a csaladi nevem cseréltem össze.

EU-n belül eddig sokat repültem már nem volt soha probléma, de most útlevéllel és vízummal már izgalmasabb..


Lesz ebböl bajom?

Kifizettem de még nem választottam széket, majd ha online check-in megkezdodik..

2023. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!