Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A kereszt és a csaladi nevem...

A kereszt és a csaladi nevem összekevertem. eddig a wizzAirnél Kis Áron néven mentem EU-n belül sokat repültem,nem volt soha probléma, de most útlevéllel és vízummal már nem tudom mi vár rám hogy nem az Áron Kis lesz ahogy kellett volna írnom?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Bár soha nem reültem, de kizárt dolognak tartom, hogy gond legyen. A világon általában tudják, hogy a magyar és japán fordítva használja a neveket. Olyannyira, hogy a magyaros rendet használják is névjegyzékekben, legfeljebb egy vesszőt tesznek a családnév után.

Pl.

Tolstoy, Leo

Hugo, Victor

Kis Ádám

2023. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát' a First name: Kiss maradt.


Ha az útlevelet nézik majd, ott meg ugye az okíratban a Firstname-ként helyesen a keresztnevem szerepel.


Elfelejtettem megfordítani.

Azért fura hogy személyivel EU-ba de még Schengenen kìvül is nem kötöttek ebbe bele a reptéren a fordított írás miatt ami a repülőjegyen szerepel.

Mert Kiss Áronként vettem, nem Áron Kissként.

Persze ez csak példa, nem igy hívnak :)

2023. okt. 27. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége. Megnézik, stimmel mindkettő és mehetsz
nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elfogadták, vagy fizetned kellett és mégis nagy áron utaztál?
febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Törölték a járatot

Újrafoglaltam rendesen.

Így nem tudtam meg.

febr. 6. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!