Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kiwi.com-on miért nem tudok...

David100012 kérdése:

Kiwi.com-on miért nem tudok repjegyet vásárolni?

Figyelt kérdés
Üdv, Kiwi.com közvetítő oldalon keresztül vásárolok repjegyet. Utaztam már többször is ezen oldalon keresztül és eddig nem volt gondom, viszont tegnap vásároltam jegyeket és rugalmasan sikerült minden vásárlás, megkaptam minden vissza igazolást a jegyeimről. Az érdekes az egészben, hogy szükségem lenne még egy hazafele repjegyre de a világért sem tudom megvásárolni. (Kártyámon van elegendő összeg, limitem is jó) eddig működött minden, ugyan ezzel a kártyával és adatokkal vettem jegyet, de jelenleg nem tudja feldolgozni az oldal a fizetésem. Próbáltam másik kártyával és ugyan ez a probléma áll fenn. Valaki esetleg tud erről valamit, az oldallal lehet valami probléma? Járt már hasonló helyzetben utitárs?

dec. 8. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


De miért szívatod magad ezzel?

Simán vedd meg a légitársaság oldalán.

dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesem kerestem a segítség oldalán a Kiwin, de nem találtam telefonszámot. Légitársaság oldalán nem szeretném venni, nert ázsiai oldal, 2 átszálással, valamiért ez egyszerűbbnek tünt. Skycanner is Kiwire dobott át.
dec. 9. 00:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A közvetítők megbízhatatlanok. Sok kérdés van már itt is, hogy átverték,nem olyan volt stb. Az olcsó sokszor drágább lesz a végére.
dec. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha elfogadsz egy őszinte tanácsot, a kiwi,.com a legszarabb közvetitő, és még DÁRÁGÁBB is a jegyed náluk, mint a légitársaság oldalán.

Ha pedig már .com végű oldalakig eljutottál nagyon helyesen, rengeteg megbizható külföldi oldal van, amelyik nem húz le, sőt még engedményt is kapsz náluk.

Akkor meg minek töröd magad ezzel a szeméttel?

dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!