Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Swiss légitársaságról vélemény...

Swiss légitársaságról vélemény? Ülésekbe van kis monitor építve? 10+ órás útnál mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

Ilyen hosszú útnál mivel kötitek le magatokat, mit lehet csinálni?

Annyit tudok, usb csatlakozó van az ülésbe építve. Telefont tudom tölteni? Fizetős net van vajon?


dec. 15. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fizetős net van a tengerentúli járatokon. Ha economy-n utazol nagy csodára ne számíts! (kényelem, kiszolgálás, stb.)

Monitor van, tudsz filmeket nézni.

dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj fel a legitarsasag honlapjara, es ott talalsz errol infot


[link]


[link]

dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BeefEater ***** válasza:
100%

Seatgurun meg tudod nézni pontosan mi van.


Én általában viszek magammal valami filmet vagy sorozatot, ami tényleg érdekel, egy könyvet és zenét. Utána hol ezeket nézem/hallgatom, általában megiszom egy pár valamit (sört, felest, stb) és kialszom a leszállásig.

dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget és linket.

Kerestem már, de ezt nem találtam meg.


3.Még erről nem is hallottam, de rákeresek köszi.

dec. 15. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Seatguru alap.

Ha még nem utaztál ilyen távon, biztos minden érdekes lesz, viszont nincs a világon olyan economy ülés, ami kényelmes lenne. Eleinte sokat kínlódtam, azt hittem én sosem fogok itt aludni tudni, de ma már fejenállás közben is elalszom. Ez az egyetlen hasznos tevékenység ami kifizetődik a megérkezés után.

Amikor eltakarítják az első étkezés maradványait, ha úgy érzed menj ki a vécére aztán próbálj meg 3-4 órát szunyálni a következő étkezésig

dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5. 5,5óra volt a leghosszabb táv, azt is nehezen bírtam, szétuntam magam.

Fogalmam nincs egyelőre, h ezt hogyan fogom megélni.

Töltöttem le 4 könyvet telora, valami csak leköt.

Köszi a jó tanácsokat.

dec. 20. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!