Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek mennyire kockázato...

Szerintetek mennyire kockázatos a 30 perces átszállási idő?

Figyelt kérdés
Tallinn—Budapest járat az Airbaltic légitársasággal. Az átszállás Rigában lenne, kis repülőtér, egy terminállal.

dec. 19. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A 30 perc az mit jelent csak az átszállásra, vagy ennyi a gép landolása és a másik gép indulása közötti idő? Mert hiába landol a gép pl. 19:30 ha még begurul a terminálhoz, kinyitják az ajtót, kimásznak az utasok stb. Plusz az indulás idő nem jelenti azt, hogy addig lehet beszállni, a kapukat már korábban bezárják. Plusz kisebb késések nagyon gyakoriak, meg ha van feladandód akkor azon is izgulhatsz, hogy sikerül átrakni időben a másik gépre. Én nem kockáztatnám ezt meg, de te tudod 🙂
dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Orultseg. Ket ora is tud necces lenni, harminc perc az bukhat azon is, hogy landolas utan meg alltok a buszon.
dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
semennyire, biztos hogy lekesed, de ha egyben van a jegy attesznek a kovetkezore
dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyire? Nagyon
dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Garantált, hogy lekésed. Ha egyben vetted meg a jegyet, és ugyanaz a légitársaság, akkor áttesznek a következőre, csak kérdés, hogy az mikor indul, és nincs-e tele.
dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha átszállásról beszélsz, akkor az csak úgy lehetséges, hogy egyben vetted a jegyed. Vagyis a légitársaság úgy gondolja, hogy teljesíthető a versenyszám. Hogy ezt miért gondolja, nem tudom, de én nagyon rizikósnak tartom, mégha Riga tényleg nem nagy reptér. Áttesznek a következő járatra, de ki tudja, az neked megfelel-e.

Nem szoktak ilyen rövid layovert megadni.

Ha véletlen nem egyben vetted a jegyed, akkor átszállásról szó sincs. Az a légiközlekedés fogalmai szerint nem átszállás, ha te annak gondolod, csakis az számít annak, amit ők is átszállásos járatként értékesítenek. Ez utóbbi esetben bár csodák léteznek, én nem mennék bele egy ilyen kalandba 30 perc esetén.

dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amugy csak szamolj, foldeterestol kb 10-15 perc mig kint vagy a gepbol, a masik gep ajtajat kb 10-15 percel indulas elott zarjak, mar nem eleg az ido
dec. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Átszállós utasokat meg szokta várni az induló gép, kis reptéren meg pláne. Én szálltam már át 10 perc alatt is, gyakorlatilag átfutottunk egyik gépből a másikba, és még a csomagom is átért. Csak annyi extra van, hogy nincs idő nézegetni.
dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként távolsági repülés esetén tényleg benne van a pakliban, hogy megvárnak. Legutóbb Münchenben késve szálltunk le és még 40 perccel a chicagoi gép indulási időpontja után is rohantunk, de mosolyogva fogadtak, hogy tudtak rólunk, megvártak. Mondjuk ennyit abban az irányban be is hoznak egy ilyen hosszúságú úton
dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!