Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ki hogyan elte meg az elso...

Ki hogyan elte meg az elso repuleset?

Figyelt kérdés
Kicsit bevallom teriszonyos is vagyok illetve tartok a repulestol egy jo ideje mar, de januar vegefele megyunk haverokkal. Ryanairrel utaznank majd, egymas melle lehet ulni a sajat tarsasaggal?

dec. 25. 06:19
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Csecsemő voltam így nem sok emlékem van, de ha lehet egy tippem akkor végig őrjöngtem a 12 órás utat.
dec. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha egymás mellé foglaltok ülést, akkor lehet. Engem jól beijesztettek, de nagyon jó volt az első repülésem, egyedül utaztam szintén Ryanair. A biztonság kedvéért rágóztam fel és leszálláskor, hogy ne duguljon be a fülem.
dec. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy nekem is tériszonyom van, meg egy csomó minden bajom, de tényleg semmi gond nem volt a másfél órás út alatt, sem előtte sem utánna. Csak izgultam, hogy le ne késsem a gépet :D
dec. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

34 eves voltam, elotte megeskudtem, hogy soha nem fogok repulni. En panikbeteg volnek, de a gyogyszer visszahozott onnan. Repulni viszont alapjaraton sem akartam.

34 evesen egyszer elunk, olasz pasiba szeretes, Milano csak masfel ora.

Nagyon pozitiv elmeny, ahogy felszalltunk, az extazis volt, de mikor a gep dolt, azt utaltam. Ma mar mindig kinesek az ablakon fel- es leszallasnal, nem akarom latni, hogy belul milyen ferde.

Minden siman ment, es mellettem kistaskaban egy kis feher kutya volt, ez megnyugtatott.

dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azt mondtam,soha nem ülök repülőre.

Tavaly mégis Spanyolország,repülővel.Indulás előtti napokban nagyon ideges voltam,de amikor már a reptéren voltam egyáltalán nem féltem . Felszállás kicsit szédítő volt,mert kifelé néztem az ablakon.Amig fent voltunk utazó magasságban semmi gond nem volt.Ami nekem kicsit parás,amikor bedől a gép.

Ryanairrel mentünk mi is ,percre pontosan indult oda vissza.

dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam minden percét. Tizenéves voltam :)
dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
76%
Rettegtem. Életem legrosszabb élménye volt.
jan. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 GJLarsFan válasza:
Én nagyon imádtam!! Kicsi koromban nagyon is akartam, hogy tudjak repülni, és ez valóra is vált tavaly májusban!!
jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!