Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az ingyenes kézipoggyászba...

Az ingyenes kézipoggyászba így is felvihetek összesen 1liter folyadékot?

Figyelt kérdés
Ugye max 10x100ml-t lehet felvinni külön kis csomagban. Ezt ki lehet játszani úgy, hogy én kisebb mondjuk 50ml-es kiszerelésből viszek többet? Nyilván 1literen belül, csak nem mindegy hogy összes 10 terméket tudok elvinni vagy többet.

jan. 2. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Ahol az a kitétel, hogy max. 100ml, és abból összesen lehet 1L, azt hivatalosan nem tudod kijátszani.

DE! mikor mi Wizzairrel utaztunk tavaly,akkor az ellenőrzésen előttünk egy akkora zacskót vett elő egy hölgy, hogy inkább tűnt 30 darabnak a sok kis piperecucca, és senkit nem érdekelt.

Szóval szerintem rápróbálhatsz, attól is függ, hogy mennyire drága/fontos folyadékok azok, mennyire érintene mélyen, ha kidobatnák 🙂

De a fentieken kívül is lehet eltérő szabályozás (reptér/légitársaság), mintha itt olvastam volna ilyet, szóval nézz utána annak is!

jan. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Lehet 20 db 50 ml is, de a literes zacsiba be kell férnie.
jan. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Reptérfüggő. Van, ahol csak a saját 1 literes zacsijukat fogadják el. Velem pakoltattak már át nagyobb zacskóból. Ami egy egy literesbe belefért, az mehetett.
jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Amit a security után vásárolsz azt korlátozás nélkül felviheted.
jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem fel tudod vinni, csak amikor bepakolod a tálcákba, ved kétfelé, hogy ne egy tálcában legyen az összes, és így nem is fogják tudni, hogy mind a tiéd.
jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából a sminkek miatt izgulok, nagyon kicsik és így több darabot vinnék
jan. 5. 12:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Közben ahogy olvasgattam arra jutottam hogy igazából nincs is megszabva hogy 10db lehet. Csak annyi hogy az 1L-es zacskoba beleférjen és összességében ne legyen 1liternél több a folyadék.
jan. 6. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Én is ezt írtam (#2), mégis lepontozott valaki...
jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül semmi se volt, kövire már bátran rakom el a sok kis mintát amíg belefér az 1 literes keretbe/zacskóba. :D Sőt még nyakpárnában vittem plusz ruhákat is.
márc. 21. 17:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!