Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Fel fogom tudni használni a...

Fel fogom tudni használni a repjegyemet?

Figyelt kérdés

Vettem egy oda-vissza repjegyet a Wizzairnél, de vásárlás után észrevettem, hogy rossz indulási dátumot választottam ki.


Tudom, én vagyok a hülye, hogy nem figyeltem, már meg is vettem az új repjegyet.


Az lenne kérdésem, hogy a visszafele jövő repjegyemet fel fogom tudni használni, úgy hogy az odafelével nem megyek el, csak az új jegyemmel?



jan. 15. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fel fogod tudni hasznalni.
jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fapadosoknál általában csak egy útra szóló jegyek vannak, attól függetlenül, hogy oda-visszaként foglaltad.

Tehát elvileg nem érinti az odaút a visszautat.

De ha biztosra akarsz menni, akkor kérdezd meg a ügyfélszolgálat cseten (a telefon azt hiszem fizetős).

jan. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A vasarlas utan 24 oran belul altalaban ingyen lehet modositani a fapadosoknal.
jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BeefEater ***** válasza:
Ha az oda és a visszaút egy foglalási számon van akkor valószínűleg nem, de olvasd el a Wizz szabályzatát. Ha külön foglalási száma van a fel nem használt odaútnak, akkor nem lesz gond.
jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

#2 a chat nem tudott erre választ adni sajnos.


#3 sajnos ezt nem tudtam, de már rég túl vagyok a 24 órán szóval mindegy is.


#4 1 foglalási szám alatt van a 2 jegy, együtt vettem őket és az alkalmazásban is ezt mutatja. Elolvastam az erről szóló részt a szabályzatban, de ilyen esetet nem írt, csak a lekésett járatokról és a hozzájuk tartozó átfoglalási díjakról írtak. De az én esetemben nem kellene átfoglalni, mert már meg van az új jegy.


Nagyon megijedtem most. Megerősítésnek írtam ki a kérdést, hogy ne stresszeljek a visszaút miatt, de most nem tudom mit csináljak, nem szeretnék kint ragadni.

jan. 15. 19:10
 6/11 anonim ***** válasza:

A chatnél kérd meg a robotot, hogy emberrel szeretnél beszélni.

A robot semmit nem tud.

jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Közben megkérdeztem.

Használhatod a visszautat, de be kell csekkolnod az odaútra is.

jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Ez biztos? Holnap akarom az ügyfélszolgálatot felhívni, de tiszta ideg vagyok már. :(
jan. 15. 20:21
 9/11 anonim ***** válasza:

#8: Ezt írta az agent a cseten. Ha becsekkolsz, akkor az odaút no show lesz, de így használhatod a visszautat.

Azt nem kérdeztem, hogy mi van, ha nem csekkolsz be az odaútra, de gondolom akkor törlődik az egész foglalás.

jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Holnap reggel a biztonság kedvéért felhívom az ügyfélszolgálatot, de így egy fokkal nyugodtabb vagyok. Köszönöm!!
jan. 15. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!