Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Emirates Airlines túrista...

Emirates Airlines túrista osztályon mennyire kényelmetlen 14 órás út?

Figyelt kérdés
Sajnos premium economyra nincs pénzem.

#Emirates Airlines #economy class
jan. 19. 00:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki fogod bírni.
jan. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nagyon kenyelmetlen, Emirates, Quatar, Swiss, Lufthansa, Singapour Airlines, mindegy manapsag. Az az erzesem, hogy egy par ülest bepreseltek meg a gepekbe, hogy minel több embert tudjanak szallitani, igy nagyobb a hasznuk, ill. a rep. jegy arakat csökkenteni tudjak egy szemelyre. Szoval 14 oras ut- Los Angeles, San Francisco nagyon faraszto, ha eppen nem 20-40 eves vagy, hanem több. Az ülesek keskenyek, a labadnak, ha hosszu, alig van helye. Ok. vannak olyan ülesek, ahol a labadnak több helyet epitettek ki, de ezert külön kell fizetni plusszban. Az elönye a tengerentuli jaratoknak, hogy van elötted egy monitor, ahol nezhetsz filmeket (izlesed szerint kivalaszthatod, hogy mit szeretnel nezni. Angolul mennek a filmek), lehet zenet hallgatni, szinten izles szerinti müfajt. Az etkezes egy katasztrofa, alig van helyed, tul szükös, de persze azert athidalhato. Tömegnyomor manapsag. Mig regen a tengerentuli jaratok nem voltak tele, ma minden üles foglalt. Arra figyelj, hogy ne WC közeleben ülj. 24 oraval az indulas elött online be tudsz csekkelni, check-in, es az ülöhelyedet- amit kiosztottak neked- megvaltoztatni. A kepen latod, hogy hol a WC, igy ki tudod valasztani, hogy hol akarsz ülni, ne a közeleben, mert allandoan jönnek-mennek ki-be ott az emberek.
jan. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem értek egyet a 2-es válaszolóval. Többször utaztunk már párommal tengerentúlra túrista osztályon. Simán ki lehet bírni, egyáltalán nem kényelmetlen. Pedig párom 130 kg, 192 cm, és simán elfér. Nyilván nem olyan kényelmes neki mintha otthon a kanapén feküdne, de teljesen jól elvan.

És mi mindih pont hogy a wc közelébe ülünk, hogy ne kelljen annyit járkálni hozzá. Nincs ott olyan nagy jövés-menés mimt ahogy a 2-es írja. Nem szaladgál 10 ember percenként.

Szóval szerintem simán bírható.

jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
Kerdezö, a 3. valaszadora ne hallgass. Lehetetlen dolgokat ir. Vagy egy abszolut igenytelen figura, akinek minden jo, mert eszre sem veszi a különbsegeket. Tudom, mit beszelek. Partner 130 kg 192 cm, es jo kenyelmesen ül?? Vicc! Az en partnerom 82 kg, 183 cm, de a laba csak akkor fer el, ha oldalra forditja. A WC-re pedig a több szaz utasbol mindig valaki megy. 10 emberröl ir! Egy idiota. Az A380 repülögepen, ami Europabol Los Angelesbe repül 509 ülöhely van, ami többnyire mind foglalt.
jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Erre ha valaszol, nem olvasom, mert mar törlöm is a kerdest. A kerdezöt pontosan, korrektül informaltam, a hülye hozzaszolas meg nem erdekel.
jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 BeefEater ***** válasza:
76%

Kérdező, próbáld ki. Én általában elvagyok economyn is ha nincs más. Nem mondom, hogy élvezem, de nem is halok bele. Ha eddig csak Európán belül utaztál, akkor nem fogsz csalódni. Az economy ülések is sokkal kényelmesebbek, mint amit bármelyik fapados használ, általában van "TV", telefon töltési lehetőség, az ülés dönthető valamennyire.

Nem vagyok valami magas, úgyhogy a lábhellyel sosem szokott problémám lenni. Ami zavar, az inkább az, hogy keskeny a hely és szinte összeér a vállunk (ha nem középen ülsz akkor ez sem olyan vészes).

jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Azért, ha beszorulsz egy középső ülésre két nagydarab ember közé, az tud kényelmetlen lenni. Plusz nekem a lábhely is kicsi. Ezért, ha a premium economy túl drága, akkor általában veszek nagy lábteres helyet. Az se olcsó, de jobb, mint kínlódni.
jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem tengerentúl, hanem Ázsia. Nem is Magyaroszágról. Onnan már többször utaztam USA-ba, de ott is premium economyn. Kb. 1500 dollár a jegy. Sok, de OK.

Most kimondottan az Emirates érdekel, mert csak ez megy közvetlenül. Viszont a premium 4000 dollár, a sima economy meg csak 1200. Így is 14 óra az út. Ha átszállással mennék, 15-16 vagy még több lenne.

Köszönöm a válaszokat!

jan. 19. 15:19
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Ausztráliába repültem, nem tudom miért fontos, egyértelmű, hogy kényelmetlen, de ha nincs pénzed premium/business osztályra akkor sok választásod nincs. Én általában beszedek pár melatonin tablettát és próbálok aludni legalább 6-8 órát. Aztán megnézel pár filmet, eszel, olvasol egy kicsit és ott vagy.
jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

"Az en partnerom 82 kg, 183 cm, de a laba csak akkor fer el, ha oldalra forditja. "


Én rendszeresen utazom legacy és fapados légitársaságokkal, Európán belül és kívül is, és a 188cm-s magasságommal mindenhol megvagyok. A legspúrabb fapadosoknál, ahol 71cm a lábtér még éppen beférek egy természetes, enyhén terpesztős pózban (amiben amúgy is ülök egy buszon, vonaton stb.). Az Emirates ennél 10 centivel többet ad, náluk az egyik legnagyobb. Ülő pózban 10cm plusszal ég és föld a különbség.

jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!