Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy jövök ki olcsóbban, ha...

Hogy jövök ki olcsóbban, ha csak 1 db feladható poggyászunk lesz kettőnknek és egymás mellé szeretnénk ülni fapadoson?

Figyelt kérdés
Olcsóbb ha eleve mindkettőnknek olyan jegyet veszek, amiben ülőhelyválasztás van és feladható poggyász? Vagy vegyek 2 basic jegyet és utólag adjak hozzá 1 db feladható poggyászt, illetve ülőhelyválasztásból 2-t? Még az fontos(lehet), hogy oda Ryanair lesz, vissza Wizzair.

febr. 1. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a második opció az olcsóbb.


De ha jól emlékszem valamelyiknél lehet olyat venni, hogy mindegy hogy hová, csak egymás mellé ültessen. Az olcsóbb, mintha kifejezetten helyet választanál.

febr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A ryanairen az ulesvalasztas es a a feladott poggyasz is olcsobb mint a wizzairen.
febr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Maga a repjegy is olcsóbb lenne a Ryanair-nél, de visszafelé a Wizzair csak nagyon este jön. Nekem jobban fekszik, hogy ha már úgyis ki kell csekkolni viszonylag korán, akkor nem bohóckodunk még a csomagokkal estig. De irtó drágák most a repjegyek, nem tudom meddig várjak a foglalással a nyaraláshoz.
febr. 1. 17:01
 4/7 A kérdező kommentje:

Na most nézem, hogy hülyeséget írtam, nem a Wizzair jön este, hanem a Ryanair, na mindegy.

Lehet egyébként evidens volt a válasz a kérdésemre, csak én valamiért azt gondoltam, hogy ha bármit utólag ad hozzá az ember, az már akkor drágább lesz.

Utoljára 2016-ban voltam fapadossal, azóta csak charter és normál légitársasággal és addig mindannyiszor egymás mellé ültetett a rendszer minket, illetve soha nem volt feladott poggyászunk, mert csak pár napos városlátogatásokra mentünk. Szóval ezért vagyok vakon.

Még 1 kérdés.

Ha együtt veszem meg a jegyeket, akkor nyilván 1 foglalási kódom lesz hozzá. Ilyenkor is meg lehet csinálni, hogy csak 1 poggyászt kérek? Nem számol így rögtön duplán?

febr. 2. 06:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Az alap jegyet valaszd, amiben semmi extra nincs. azutan adod hozza az uleseket es az egyik utasnak a poggyaszt.


olyat nem enged a rendszer, hogy csak egy olyan jegyet valasztasz, amiben van poggyasz is, ulohely is. azt csak mindket utasnak engedi. ezert kell az alap jegyet valasztani, akkor egyenkent adhatsz hozza poggyaszt, elsobbsegit

febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm szépen!
febr. 2. 11:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármikor adhatsz hozzá utólag poggyászt. Én legutóbb csak a visszaútra vettem egyet, indulás előtti napon, mert kicsit túlvásároltam magam. 😀
febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!