Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Két napos útra elég lehet egy...

Két napos útra elég lehet egy hátizsák?

Figyelt kérdés

Reggel utaznék Berlinbe és másnap este jönnék vissza, valamikor idén Áprilisban, repülővel.

Várost néznék, sétálgatnék, sima utcai ruhában, szóval semmi extra ruhát nem kellene pakolnom, viszont én alapból minden ruhadarabból szeretek kettőt pakolni, mert "mi van ha elszakad?", de lehet elég lenne csak alsónadrágból és pólóból többet vinni, plusz valami extra melegebb ruha ha nagyon hideg idő lenne.

Mivel ha viszek egy plusz sporttáskát, egyből megdrágul a repülőjegy ára, szeretném elkerülni a priority-t.



febr. 11. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nőként biztos elég lenne (főleg ha adnak törcsit a szálláson, és azt nem kellene vinni 🙂).

Én vinnék egy váltás cipőt (mindenképp vízállót, ha amiben mennék, nem az lenne), egy pólót, egy pulcsit, meg 2-2 bugyit, zoknit, hozzá nyilván egy időjárásnak megfelelő könnyebb/melegebb kabátot, de azt magamon.

Emellett próbálnék úgy variálni a pólókkal, pulcsikkal, hogy szükség esetén egymásra is tudjam őket húzni.

Ja, ennyi időre nem vinnék több cuccot azért, hogy nehogy extrém dolog történjen (pl. elszakad vmi), legfeljebb vennék ott valamit, ha mégis szükség lenne rá, legalább lenne egy szuvenír ruhám onnan :)

febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vinnék ruhából csak egy pólót, egy gatyát meg egy pár zoknit. Hogy milyen idő lesz azt azért lehet tudni, ott is van időjárás-előrejelzés. Ha megszorulnék ott is vannak ám boltok!
febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függ attól hogy mit akarsz ott csinálni, de ha egy általános városlátogatásról van szó például, akkor négy napra való cucc is kényelmesen elfér egy 20 l-es hátizsákban.
febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekunk a 4 hetes utra is eleg egy kis hatizsak
febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első fapados utazásomra még megvettem a priorityt, mert mi van, ha... Aztán megtanultam, hogy teljesen felesges tízezrekért utaztatni a ruháimat. Ha valamire szükségem van kint, akkor megveszem. Jelenleg a fapados méretű hátizsák 5 napra is elég (télen is).
febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy elég.
febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tiznapos nyarálásra simán elmegyünk egy kis hátizsákkal. Te meg egy tangát, agy melltartót meg egy szájfényrúzst nem tudsz betenni????
febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy miért ne lenne elég. Egy éjszakát még akár fürdés és hajmosás nélkül is ki lehet bírni. Egy napi váltóruhán kívül nem kell más.
febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!