Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Átszállással lenne csak...

Átszállással lenne csak repjegy, de félek, hogy eltévedek, lemaradok, elveszlik a feladott bőrönd stb. Megnyugtattok? Vagy vegyek későbbi 2. repjegyet?

Figyelt kérdés

40 perc lenne a két gép között. A reptér ugyanaz.

Nem terveztem privacy jegyet venni, és feladatott bőrönd lenne.


Ilyenkor sima az átszállás? Ott van közel a másik kapu?

stb, bármit szívesen veszek tőletek, mert nem szoktam repülni, most viszont időre kell érkeznem.



febr. 23. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben egy foglaláson van a két játat, akkor nem kell aggódnod. Akkor a légitársaság feladata megoldani az átszállást.
febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ilyenkor terelgetnek is, meg a többség ugyanúgy átszáll a másik gépre?
febr. 23. 16:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy hányan szállnak át, azt bem fogod tudni. Amennyiben szűk az idő az átszállásra, akkor előfordul, hogy vannak segítők. Ha nincsenek, akkor is minden ki van egyértelműen táblázva.
febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ilyenkor újból át kell menni mindenféle ellenőrzésen, vagy itt már kevesebb ilyesmi van? Mármint a 2. repülőre átszállásnál.
febr. 23. 17:03
 5/17 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam hogy egy nappal korábban megyek, hogy biztos legyen. Viszont valószínűleg túlagyalom, mert nincs ezzel tapasztalatom.

Mit gondoltok?

febr. 23. 17:05
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem árultad el, hogy milyen jegyed / foglalásod van, illetve, hogy hová utazol. Ezek sokmindent befolyásolnak.
febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Egyelőre nem vettem meg...

De azért elég részletes voltam

febr. 23. 18:10
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Megnyugtatlak, az emberek többsége nem hülye. Ha a rendszer kiadta neki a két jegyet, akkor le is utazzák. Benned a létra.
febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

Nem könnyű neked segíteni, mert tényleg nincs elég infó (fapad vagy sem, egy vagy két külön jegy, melyik reptérre érkezel és melyikről kell továbbmenni...). A legideálisabb esetben sem szerencsés a 40 perces átszállás, gyakorlottabb utazóként sem. 20 percet késik az első járat és buktad az átszállást.

Nézz meg pár youtube videót, ha már itt nem szeretnéd beavatni az anonim népet.

febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen azt jo lenne tudni, hogy melyik repterrol van szo es honnan erkezel. En nemreg a bukaresti repteren szalltam at, ami nem egy tul nagy repter, azsiai orszagbol jottem, igy volt utlevel ellenorzes, valamint security is ujra. A security baromi lassan ment. Igy kb 1 ora volt nekem az atszallas.
febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!