Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 100 ml-ig vihetek fel magammal...

100 ml-ig vihetek fel magammal a kézipoggyászban a repülőre vizet?

Figyelt kérdés
Van egy kis 1 decis műanyag palackom. Abba töltött sima csapvizet felvihetem a repülőre? Azt hallottam hogy a reptereken lévő boltokban méregdrágán, 500-600 Ft-ért adnak egy ásványvizet. Én meg nem vagyok hajlandó annyit adni érte. A jegyem pedig a legolcsóbb, fapados/turista osztályra szól szóval gondolom ott nem adnak inni ingyen. Még vizet sem (ami egyébként szomorú).

márc. 18. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De üres palackot is átvihetsz a biztonsági ellenőrzésen, és megtöltheted csapvízzel odabent.
márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább otthonról hozott vizet innék. Nem vagyok biztos benne hogy a reptereken iható víz folyik a csapból. Akkor biztosan felvihetek 100 ml-ig?
márc. 18. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden reptéren vannak kifejezetten ivó kutak a security után. Ezekből ugyanaz a víz folyik mint neked otthon a csapból.
márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
10db egyenként maximum 100ml kiszerelésben vihetsz át folyadékot a biztonsági ellenőrzésen.
márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
90%
Vigyel normal meretu ures kulacsot. Liszt Ferencen fent a Costa szintjen a noi mosdonal tuti van ivokut. Es minden repteren van.
márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

" Nem vagyok biztos benne hogy a reptereken iható víz folyik a csapból."


A civilizált világban, köztük Magyarországon is, igen. Ha nem, azt fel szokták matricázni nagyon nyilvánvaló módon és szoktak lenni ivókutak.

márc. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én Debrecen-ből repülök. Ott is szokott lenni ivókút?
márc. 19. 07:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ott is van,lennie kell.
márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!