Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vitt már valaki ruhával teli...

Vitt már valaki ruhával teli párnát WizzAir repülőre?

Figyelt kérdés

Nyáron fogok a WizzAir-el utazni 13 napra Olaszországba. Csak kézipoggyászt viszek (40 x 30 x 20cm). Sok helyen látni azt a trükköt, hogy egy párnahuzatot töltenek meg ruhával, mivel (elvileg) párnát fel lehet vinni a repülőre ingyenesen a kézipoggyászon kívül.

Valaki próbálkozott már ilyennel? Nem nagy párnát próbálnék vinni, hanem pl csak egy nyakpárnát.

Korábbi repüléseknél vittem már könyveket, kabátot, sapkát kézben és nem szóltak miatta, vagy kérték, hogy pakoljam el őket a táskámba.



márc. 27. 09:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Plusz infó: Korábban már utaztam 10 napra Törökországba, és 8-9 (nem emlékszem pontosan)napig Angliába és elég volt a kézipoggyász. Kis termetű nő vagyok és a nyári lenge ruháim és pipere holmijaim nem foglalnak nagy helyet, úgyhogy nem aggódom túlságosan a táska mérete miatt. Illetve a szállásunknál van lehetőség mosásra.

De extra pakolási hely mindig jól jön, ha másra nem is, visszafelé a szuvenírek mehetnének a hátizsákba.

márc. 27. 10:05
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Mennyit lehet ezzel spórolni egyáltalán? Oké hogy plusz pénz a nagyobb börönd, na de most komolyan, 2 hétre azért már csak megérné és akkor nem kell trükközni és aggódni...
márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Komolyan, ez ám a fillérbaxás....
márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
80.000ft-t lehet így spórolni, egyetemistaként ez nem kevés. Illetve, mint mondtam, van mosógép a szálláson.
márc. 27. 13:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

a ryanair olcsobban adja a kezipoggyaszt.

80 ezer oda-vissza szerintem brutal draga

márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

#5

A poggyászdíj (20> kilós táska + kisbörönd) a Wizzairnél is meg szokott állni 15-20e Ft/út körül, ezt az egyirányba 40ezer Ft-os felárat valami nagyon durván lehúzó algoritmus dobhatta fel :-)

márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, honnan jött ez a 80 ezer, de a feladott poggyász nem annyi, pláne ha csak visszafelé kell a plusz hely. Én csináltam már azt, hogy a visszaútra vettem kint egy olcsó sporttáskát és abba mentek a kint vásárolt többlet cuccok. 15 alatt volt.
márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Oda-vissza néztem, nem csak egy irányba. Népszerű időpontban utazom, így drágák a jegyek, ryanair pedig nem repül oda és akkor amikor én megyek
márc. 27. 15:35
 9/15 A kérdező kommentje:

A 80 ezerbe veletlenül beleszámoltam az alap jegy árát, ezért elnezést. A wizzpriority 25000ft/út abban az időpontban amikor én utazom, így 50000-re jönne ki.

Köszönöm azt az ötletet, hogy vegyek ott egy taskát és csak visszafelé vegyek priorityt, gondolkodom rajta.

márc. 27. 15:51
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Ez a marhaság jól mutat tictocon de a wizz air nem enged fel párnát. A kézipogyón kívül egy pulcsi vagy takaró lehet nálad pluszban.
márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!