Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy lehet repülőjegyet...

Hogy lehet repülőjegyet venni, ha a jegy ára magasabb, mint a kártyán beállítható maximális limit?

Figyelt kérdés

Szeretnénk repülőjegyet venni, ami kettőnknek kb. 1.200.000 ft. Viszont a bankkártyán nem lehet egymilliónál magasabb internetes vásárlási limitet bállítani, a jegyeket viszont mindenképp együtt akarjuk megvenni, hogy együtt kezelje a légitársaság rendszere. A jegyértékesítő oldal viszont nem támogat más fizetési módot, csak a bankkártyás fizetést.

Ilyenkor mit lehet tenni?



ápr. 14. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Felhívod a bankokat, ha van telefonos ugyfelszolgalat. Ha nincs, akkor bemész személyesen és ott előadod q problémát
ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nalam is hasonlo a helyzet. A debit kartyanal a bank letiltja ha egyszerre nagyobb osszeget akarok elkolteni es engedelyeztetni kell azt a bizonyos tranzakciot, majd ujbol csinalni az egesz regjegyvasarlast, a hitelkartya keretem sem fedezi a repjegy arakat.

En ugy kuszoboltem ki hogy van Revolut kartyam es arra teszek annyi penzt hogy megtudjam venni a repjegyeket. Iden nekem is 1.2millio korul volt.

ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Erre van a hitelkártya.
ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a netbankban vagy appban nem is állítható be nagyobb limit, telefonos ügyfélszolgálat be tudja állítani. Legalábbis nálam így volt. Melyik bank?
ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!