Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kijátszható-e a 100ml-es...

Kijátszható-e a 100ml-es folyadék limit, amit megszabnak kézipoggyásznál?

Figyelt kérdés
Jövőhéten utazom wizzairrel, és ugye max 100ml-es flakonokba lehet innivalót felvinni (ami nevetséges) - viszont arra gondoltam, hogy üresen elviszek egy félliteres üveget és check-in után a mosdóban feltöltöm. Megoldható-e, vagy utána is elcsaklizzák majd tőlem?
2016. jún. 19. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már, hogy elvettek flakonokat a biztonsági ellenőrzésnél, de általában nem szokták őket elvenni, úgyhogy megtöltheted a mosdóban, utána már senki nem fogja elvenni tőled (nem is tudom kire gondoltál, a határőrre? :D).

A 100 ml pedig nem csak az innivalóra vonatkozik (nem tudom, hogy ennek mennyire néztél utána), hanem mindenre ami krém (tehát szendvicsben is a majonéz akár!), rúzs, szempillaspirál, egyéb sminkek (persze kőpúder az értelemszerűen nem), dezodor stb.

2016. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és wizzairnél nincs reptéri check in! Illetve van, csak plusz 14 ezerért azt hiszem (online kell ingyen becsekkolni és kinyomtatni a boarding passodat - vagy mutathatod telefonon is, a kódja a lényege). Neked nem lesz check ined a reptéren, te rögtön a biztonsági ellenőrzéshez kell hogy menj.
2016. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SzilKa ***** válasza:
72%
Üres palackot átengednek, viszont legutóbb csak meleg víz volt a mosdóban...
2016. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Így van, az üres palackot elvileg nem vehetnék el, egyszer-kétszer én is vittem, de aztán rájöttem, hogy nem azon a 600 Ft-on fog múlni a boldogságom, amit ezzel megspórolhatok a reptéri árakhoz képest, úgyhogy mostanság nem csinálom ezt.
2016. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Én mindig úg szoktam, hogy üres palackot viszek és megtöltöm. Viszont van olyan repülőtér, ahol csak melegvíz jön a wc-ben. Most nem emlékszem ferihegyen hogy volt, szerintem ott volt hidegvíz.
2016. jún. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Ferihegyen meg tudod csinálni, visszafelé nem tudom, melyik reptérről jössz, de van, ahol közvetlenül a gépre szállás előtt van még egy ellenőrzés, ott nem biztos, hogy menni fog.
2016. jún. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol csak meleg van úgyhogy az üres palack mellé vigyél teafiltert mert önmagában a meleg víz nem jó :D
2016. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!