Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz air járatra lehet kézipog...

Wizz air járatra lehet kézipoggyászban élelmiszert felvinni. Pl szendvicset ? Vagy egy csomag kemény cukorkát?

Figyelt kérdés
ápr. 23. 15:41
 1/9 anonim válasza:
100%
Lehet.
ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de előfordulhat, hogy a célország tiltja az adott élelmiszer behozatalát.
ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%

2

Milyen elelmiszert tiltanak?

ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Pl Dubai tiltja a főtt/otthon készített élelmiszereket. Anglia a hús, tejtermék, hal és huskeszitemenyt. Stb. Nem a 2. voltam
ápr. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akár pörköltet nokedlival is.

Tényleg, anyu mániája, hogy pakoljon nekem kaját, mikor megyek haza Írországba es soha nem volt gondom, bármit is csomagolt.


(Nem legitarsasag függő, hogy mit engednek fel a gepre, a biztonsagi ellenorzesnel dontik el)

ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 UK -ba az EU teruleterol bevihetsz barmit, nincs tiltva
ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Igen, de ami nem teljesen szilárd, azt a szekuritinél elvehetik. Még a túró rudi is folyadéknak minősül (ne kérdezd, miért).

EU-n belül, illetve olyan országokba, amelyekkel vámmentességi megállapodásunk van, bevihetsz bármit, amit a gépre felengednek. Egyéb országok esetében az adott ország vámszabályait érdemes megnézned, de ha nem ipari mennyiségben viszel be valamit, akkor akár meg is kockáztathatod, mert nem lesz más következménye azon kívül, hogy elveszik. Mexikóba pl. tilos húst bevinni (tudom, oda nem megy Wizzair, csak példának mondom), és amikor oda utaztam, a hátizsákomban lévő szendvicset elkobozták, mert szalámi volt benne, de a feladott poggyászomban vittem a szállásadóimnak Gyulai kolbászt, és azt nem szúrták ki.

ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,Izland az úticél és első repülés.
ápr. 24. 11:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha szilárd, akkor igen. Levest, krémet stb csak folyadékként, a folyadékokra vonatkozó szabályok betartásával.

2. Bizonyos célország tilthatja egyes élelmiszerek bevitelét.

ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!