Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen teendőm van a repülés...

Milyen teendőm van a repülés (leszállás) után? Angol megfelelő is jöhet!

Figyelt kérdés
Hamarosan utazok Angliába "London Stansted" repülőtéren szállok le! Mi a teendőm, ha leszálltam a gépről??? (csomagátvétel, útlevél pecsételés....) Elég részletesen érdekelne! Thank's for answers! :)

2012. máj. 20. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak kövesd a tömeget... :)

Útlevél ellenőrzés van, de pecsét nincs, mert EU és mi is.

Ezután tudod majd a csomagot átvenni, nem fogod eltéveszteni hogy melyik szalaghoz menj, mert egyrészt kiírják valami kijelzőn, másrészt észre fogod venni, hogy a többiek hova álltak. Onnan meg már csak a kijárat táblát kell követned és megérkeztél. Az egész kb 20-30 perc.

2012. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jól írja az első.

Kövesd a népet,és semmit nem lehet elrontani..Minden jön magától.

2012. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elég ésszerűen hangzik, viszont korán reggel megyek így nem biztos, hogy sok utas lesz! Bár majd kiderül, hogy mennyire lesz kivitelezhető a dolog! Köszi a választ!:)
2012. máj. 20. 15:59
 4/8 anonim ***** válasza:
nem jelent semmit, hogy korán megy a gép, így is rengetegen lesznek hidd el!
2012. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindig korán reggel repülők,és eddig mindig tele volt a gép.Szóval,nem kell aggódni! Lesz tömeg amit tudsz majd követni.
2012. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom tudod, hogy jutsz be Londonba a Stanstedről... kb 1 óra busszal vagy vonattal, mert azt nem kérdezted...
2012. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ismerősömék kijönnek értem, csak ezt akartam megkérdezni, hogy mégis képben legyek! Köszi
2012. máj. 23. 07:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom ajánlani: Kövesd a tömeget x) Mikor leszállsz utána odamész az ablakhoz majd a csomagért és végül a "váróba". Eltévedni nem lehet.
2012. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!