Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőjegy foglaláshoz kell...

Repülőjegy foglaláshoz kell útlevélszám?

Figyelt kérdés

Isztambulba mennék, ma igényeltem, de repülni december közepén fogok... addigra nem jön meg, és a repjegy drágább lehet.

Turkish Airlines



2012. nov. 5. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Ùtlevél szám nem kell.


Az mejd csak a bechekkolásnál kell.

2012. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Repülőjegy foglalásához kell az útlevél száma. Anélkül nem is tudsz foglalni.

Ha olyan ország lenne ahol elég a személyi is, akkor annak a száma is jó lenne. De ide nem.


Sajnos biztos hogy drágább lesz, de nem tudod elkerülni.


az első válaszoló látszik, hogy életében nem utazott még repülővel, de reptéren sem járt.

2012. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kell sajnos a szám, hívd fel őket, hogy ilyen esetben mit lehet tenni, mert tényleg drágább lehet a jegy ha vársz. Mi is jártunk így, igaz nálunk közben lejárt az útlevél gond volt, akkor azt mondták, hogy írjuk be a lejárt számot és ingyen kijavítják ha megkapjuk az újat.
2012. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.Nem is egyszer repültem.Online jegyvételhez tölem még egyszer sem kértek útlevél,vagy személyi számot.

Söt gyerekekkel szoktam együtt repülni,hogy az utunk rövidebb legyen.Az útlevelet csak bechekkolásnál kérték.

2012. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

okés, közben lecsekkoltam egy anonim repjegy vásárlást a turkishnél, és nem kellett. köszi!

már csak azon izgulok, hogy az útlevél tényleg ideér-e hozzám 30 nap alatt:S

2012. nov. 6. 18:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

30 nap alatt elkészül normál eljárással.

De ha nincs éppen sok igény beadva gyorsabban is.

Amikor nincs dömping előfordult már, hogy normál (tehát 30 napos) eljárással is egy héten belül kész lett.

Nyilván május-júniusban nem így van, de ilyenkor már lehet.


Amúgy hova lesz az út?

2012. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Isztambul, két hét, és totál idióta vagyok mert a karácsonyt is ott töltöm és a vizsgaidőszak közepe lesz. De muszáj mert egy barátom ott él és találkozni akarok már vele... irtózatosan hiányzik
2012. nov. 7. 09:08
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Biztos nagyon jó lesz Isztambul, de baráthoz pont karácsonykor, szerintem kicsit furcsa. Az inkább családi ünnep.


Vizsgaidőszak közepén, na az meg a csúcs. Nem kárörömből írom, hogy az UV hétre ne tervezz semmi mást a vizsgákon kívül.

2012. nov. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ismét elsö.

Lehet gyorsaságival kérni az útlevelet.Igaz drágább de biztosan elkészül.Kérdezz rá többször,hogy készen van e.


Innen üzenem az okos válaszolónak aki írta, biztosan nem repültünk még...-Tanulj még egy kicsit és akkor írj választ ha abban biztos vagy!!!Az a baj ezzel az oldallal,hogy olyan is ír választ akinek fingja sincs az egészhez.

2012. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

törököknél nincs karácsony...

és már leadtam a kérelmet, meg lehet azt változtatni? :(

2012. nov. 7. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!