Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőjegy foglaláshoz kell...

Repülőjegy foglaláshoz kell útlevélszám?

Figyelt kérdés

Isztambulba mennék, ma igényeltem, de repülni december közepén fogok... addigra nem jön meg, és a repjegy drágább lehet.

Turkish Airlines



2012. nov. 5. 19:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%

"Innen üzenem az okos válaszolónak aki írta, biztosan nem repültünk még...-Tanulj még egy kicsit és akkor írj választ ha abban biztos vagy!!!Az a baj ezzel az oldallal,hogy olyan is ír választ akinek fingja sincs az egészhez."


Nekem ne oszd az észt, mert gyanítom, hogy repültem annyiszor mint te. Foglaltam már online is és máshogy is.

Volt ahol be kellett írni már a foglalásnál, nem tudom, hogy te hol foglaltál.


Tanuljak még egy kicsit? Te meg vegyél vissza a hangnemből és ne egy kicsit, hanem sokat.


Ha az a baj, hogy olyan is ír akinek fingja sincs, akkor húzz el és legalább nem lesz fog olyan írni.

2012. nov. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Gyurci77 válasza:
Én Sydney-be foglaltam legutóbb az Emirates-nél és nem kellett útlevélszám, opcionálisan meg lehet adni. Pedig oda még vízum is kell.
2015. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!