Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Oda-vissza szóló poggyászt...

Oda-vissza szóló poggyászt vásároltam?

Figyelt kérdés

Egy easyjet-es foglaláshoz (return) utólag vásároltam poggyászt. Oda-vissza volt szándékomban, így a Budapest felé szóló repülőjegyhez rendeltem hozzá először, de az ára alapján az egész úthoz párosította. Hol tudnám megérdeklődni, hogy mindkét utazásra érvényes-e a poggyász?


Ügyfélszolgálatot sem magyar, sem angol nyelven nem találtam.



2012. dec. 8. 04:25
 1/3 anonim ***** válasza:
7%

1. A poggyász csomagot jelent, és nem hiszem, hogy bármilyen repülötársaság csonmagokat árusitana. Szerintem poggyászJEGYET vettél.

2. Ha nem világos valami, akkor hivd fel az adott társaság ügyfélszolgálatát, vagy irj nekik email. (Olyan nincs, hogy nem adnak meg ügyfélszolgálati elérhetöséget, legfeljebb nem találad meg.)

2012. dec. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. dec. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok: ha kinyitod a linket, bal oldalon alul van olyan opció, hogy kontakt, illetve alatta email schicken
2012. dec. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!