Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Oda-vissza ut helyett csak a...

Kecsi79 kérdése:

Oda-vissza ut helyett csak a visszautra tartanek igenyt, lehetseges ez?

Figyelt kérdés

Ket honapja vettem egy repulojegyet Lufthansa jaratara juniusra, es legitarsasag azt mondja nem, mert ha nem kezdem meg az utazast (magyarul nem utazom el) akkor elveszik a jegyem, es nem tarthatok igenyt a visszautra sem. de nekem elobb kell mennem, (maskeppen oldom meg az odautat)a visszautra viszont igenyt tartanek...

(a jegyen nem lehet semmifele valtoztatast vegrehajtani)

ezek szerint igy jartam es elveszett a jegyem?



#odaut #visszaut
2013. máj. 16. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a lufthansa azt mondja, akkor igen, buktad a jegyed!
2013. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez nem csak a LH-nál van így, hanem a minden nem-fapados légitársaságnál. A retúrjegyek szinte mindig olcsóbbak az egyirányúaknál és ha nem kezded meg az utat, bukod az egészet. Az már légitársaságfüggő, hogy utólagosan ezt hogy kezelik, 2008-ban még egy LH-s utamra abszolút nem mentem el és az indulás utáni egy éven belül utazhattam volna más dátumokon.
2013. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a hagyományos társaságok ilyenek. Fapadosnál nem lenne ilyenből gondod, ott simán megteheted! Az is igaz viszont, hogy fapadoson a retúr ár pont annyi, mintha külön-külön veszed (max. árfolyameltérés miatt lehet pici különbség)

Hagyományos társaságoknál viszont sokszor nem igaz ez, hanem a retúr csak picivel drágább, mint az egy irány, esetleg még olcsóbb is lehet.

2013. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lanyok-fiuk, koszi a valaszokat, ment a pont :)
2013. máj. 27. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!