Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Üdv! Nemsokára megyünk külföld...

Üdv! Nemsokára megyünk külföldre 2-en.1 hete foglaltam repülőjegyet wizzair-en, de kiderült hogy mással kell menjek az útra. Na most akkor itt mit jelent az hogy járatonként és utasonként?

Figyelt kérdés

Üdv! Nemsokára megyünk külföldre 2-en. 1 hete foglaltam repülőjegyet wizzair-en, de kiderült hogy mással kell menjek az útra.

Mindkét jegy return. A wizzair weboldalán úgy írják hogy névmódosítás: Járatonként és utasonként 13 ezer forint. Na most akkor itt mit jelent az hogy járatonként és utasonként? Ha megváltoztatom a jegyet akkor egyszer kell ezt a 13 ezret kifizetni vagy oda-vissza jegynél is azaz kétszer? Nagyon fontos lenne! Köszönöm



2013. jún. 1. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

26e lesz az.

Ahogy oda van írva, tehát én is csak azt tudom ismételni: Jaratonkent és utasonként számolják a díjat. Egy utas két járata módosul, az 2x a díj. Elég egyértelmű, de ha nem, akkor próbáld ki wizzair oldalán, rögtön látod mennyit kéne fizetned, ennyi lesz mint írtam és wizzair is ennyit ír a díjtáblázatban.


Azt azért nézd meg, hogy nem olcsóbb-e esetleg új jegyet venni? Sokszor olcsóbb úgy...

2013. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Amúgy nem olcsóbb, mert akkor egyszer kéne egy törlési díjat fizetnem (17e) + újra a jegyet megvenni.
2013. jún. 2. 00:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért fizetnéd ki a járattörlési díjat? Egyszerűen veszel egy harmadik jegyet (ha 26 alatt megúszod) és a mostanit nem használja fel az eredetileg beírt utazó.
2013. jún. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miféle törlési díjat? Dehogy fizetsz ilyet. Veszel simán egy új jegyet ha olcsóbb mint kétszer a név módosítási díj. Senkit nem érdekel ha nem jelenik meg az utas.
2013. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!