Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Füves sütit lehet a repülőn...

Füves sütit lehet a repülőn szállítani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Angliában vagyok, vettem egy piacon füves sütit, mert az eladó azt mondta,hogy nincs benne fű, csak aroma és csak a dobozára van ráírva megtévesztésként,hogy real cannabis. El is hittem, mert nem gondoltam volna hogy van pofájuk ilyet árulni ott,ahol járkálnak rendőrök,így vettem egyet szuvenirként. Itthon utána néztem és igazi cannabis van benne... Augusztusban megyek haza, szerintetek ez baj lehet ha a bőröndömbe rakom amit feladok? Nem akarok 'lebukni' de nagyon sokat fizettem érte, ki se akarom dobni. Kérlek csak arra válaszoljatok,hogy ez így lehet e baj.

Köszönöm



2013. jún. 14. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

persze, hogy lehet belőle baj.


Ha már mindenáron haza akarod hozni, akkor add fel postán.

2013. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszönöm

és akkor postán tuti nem lesz belőle semmi para?

2013. jún. 14. 11:41
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
kuka!
2013. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a postán nem lesz para, csak nálad házkutatás
2013. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
A repülőtéren drogkereső kutyákkal szoktak cirkálni a rendőrök, ha bejelez nálad a kutya, rákúrsz.
2013. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
edd meg.
2013. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

mint már írtam, szuvenirként vettem, egyáltalán nem vonz a dolog hogy megegyem...

akkor úgy teszem fel a kérdést,hogy ha hazapostázom akkor milyen bukói lehetnek a dolognak?

2013. jún. 14. 15:29
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szuvenirként beteszed a vitrinbe és nézegeted ? Majd a süti is megromlik és tele lesz a lakás hernyókkal ?

Szuvenirként tartsd meg csak a dobozát, azt lehet mutogatni a haveroknak is (amennyiben megúsztad a hatóságok kábítószer-szaglászó kutyáinak "vizsgálatát").

2013. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

egy barátomnak szeretném vinni szuvenírként,hogy meg ehesse :)))


POSTÁN FELTUDOM ADNI????? ABBÓL NEM LEHET BAJ?

még mindig ez a kérdés

2013. jún. 14. 18:16
 10/13 anonim ***** válasza:
A postán is vannak drogkereső kutyák, mind a két oldalon, szóval ha nem akarsz bajt akkor hagyod a csudába. Butaság lenne ezért elk@rnod az életed és börtönbe landolni.
2013. jún. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!