Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » WizzAirre fel lehet adni 2"...

WizzAirre fel lehet adni 2" Quechua sátrat? Nem fognak belekötni, hogy sportszer? Azt tervezem, hogy betekerem a reptéren abba a fóliázóba egy hálózsákkal, nem gond? Mennyi amúgy kb a fóliázás (Hollnadiából hoznám haza)?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 17:15
 1/4 A kérdező kommentje:
mivan, ha foglalok neki egy jegyet, és ülésen viszem, mert nagyméretű (mint egy hangszer)? Hisz olcsóbb a jegy, mint a feladás! megtehetem?
2013. jún. 16. 17:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Feladott csomagba miért ne tehetnéd? Sportszert is lehet feladni de ez a kategória kicsit félrevezető. Attól lesz valami sportszer, hogy nem fér bele a normál feladott csomag méreteibe. Tehát pl. tipikusan bicikli, szörfdeszka stb. Ha a sátrad vagy akármid belefér a méretbe, akkor sima feladott poggyásznak számít.

Fóliázó nem tudom mennyi lehet. De ha berakod őket egybe valami bőröndbe, zsákba az is ugyanúgy jó, csak egybe legyen hacsak nem akarsz több poggyászt fizetni, mert ugye darabra megy.



Utasként szállítás jó kérdés. Többször felmerült, de még sose próbáltuk ki :) Szerintem amúgy menne, én legalábbis nem hiszem, hogy ellenőriznék, hogy bizony törékeny cucc, hangszer, vagy mi van a csomagodban. Mármint a kapunál a wizzair beszállítását végzők.



Mert persze átvilágítják előtte és itt a sátorral az is gond lehet, nincs-e benne olyan amit nem szabad fedélzetre vinni. Cövek vasak nem biztos, hogy nyerőek a biztonsági ellenőrzésnél.

2013. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A csomagtérben elhelyezhető poggyász maximális méretei:

Szélesség: 1,499 m = 149,9 cm

Magasság: 1,194 m = 119,4 cm

Hosszúság: 1,715 m = 171,5 cm


ha ebbe belefér, akkor az sima feladott poggyász lesz

2013. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szuper választ, megtaláltam később a méreteket :) majd hozzá fogok fóliázni, amit tudok (hálózsák pl) ha már 32kg lehet a súlya, a méretbe meg bőven belefér így is, legalább itt nem fukarkodnak :)

Amúgy fóliázás után a fóliára kell alkoholos filccel írni, vagy ami kilóg a poggyászból arra kell névtábla? (sose adtam még fel poggyászt)

Vagy esetleg ilyen 1m*1m*0.5mes zsákot lehet kapni valahol? (mint egy IKEAs kék szatyor, csak nagyobb). Vagy ha spárgával kötök össze két sátrat jó masszívan, az is mehet egy poggyászként?

2013. jún. 17. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!