Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőre kézipoggyászban fel...

Repülőre kézipoggyászban fel lehet vinni konzervet illetve gyógyszert? (Ryanair)

Figyelt kérdés
Sprotni konzerv és Neo-citran porról lenne szó, konzerből többet is vinnék.
2013. jún. 24. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Tőlem a balga belgát elvették az ajándéknak vett csiga konzervet! Látták a kis tv-jükön, hogy valami folyadék van benne. Mondtam nekik, hogy boltban vettem, le van zárva, de csak a vállukat vonogatták. Biztos megették uzsonnára... Azóta se láttam sehol olyat, de egyszer vissza megyek Brüsszelbe, veszek pár dobozzal és a reptéren fogom elmajszolni, had csorogjon a nyáluk!

Neo citrán se nem folyadék, se nem veszélyes anyag, úgy hogy igen.

2013. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A konzerv folyadéknak minősül így az arra vonatkozó szabályokkal lehet felvinni (max 100ml/db, megfelelő zacskóban.) Gyógyszer mehet gond nélkül.
2013. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

"veszek pár dobozzal és a reptéren fogom elmajszolni, had csorogjon a nyáluk! "


Nem azért vették el, hogy megegyék és valószínű nem is ették meg, hanem azért, mert folyadék. A szabály az szabály. Nincs olyan kivétel, hogy eredeti csomagolás. Ami érthető is: ha tényleg félni kell a folyadékos bombától akkor miért ne lenne életszerű, hogy a terroristák bontatlan konzervnek álcázzák amit fel akarnak vinni? Én is utálom ezt a szabályt, de ez végül is csak a biztonságunk miatt van...

2013. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat? Azt elfelejtettem megkerdezni,hogy mi a helyzet a naptejjel pl.? Az is folyadéknak minősül?
2013. jún. 25. 10:53
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, szerinted ha a konzerv is folyadéknak számít, akkor a naptej, ami valóban folyékony, nem számít annak?
2013. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ezt a naptejet te most komolyan kérdezted? Ugye meg tudod válaszolni magadnak?

Mert ha mondjuk a kolbászt vagy sajtokat kérdezted volna az még érthető lenne. Mert kb itt húzódik a határ, szóval van ahol még ezek is kuka meg mindenféle kicsit is zselésebb állagú anyagok is kuka. A naptejet mindenhol ki fogják dobni az elég egyértelmű.


Persze ha max 100ml-es edényben van és újra zárható zacskóban viszed akkor nincs gond azzal sem.

2013. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
50 ml-es tubusban van és van hozzá zacskóm is.
2013. jún. 25. 12:50
 8/18 anonim ***** válasza:
Ja akkor viheted, de bármi mást is ami 100ml alatti. Mindegy micsoda folyadék, csak a mennyiség a lényeg.
2013. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Nem azért vették el, hogy megegyék és valószínű nem is ették meg, hanem azért, mert folyadék. "


Buta vagy :) gondolod tényleg vissza mennék csak azért ,hogy a reptéren egyek egy csigakonzervet? :) tudom én miért vették el, de akkor is nevetséges...mocskos csigazabálók!!

2013. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok én buta, vagy nem tudom kinek mondtad... Miért ne lehetne visszamenni. Sokszor fillérekbe kerül a repülőjegy, szóval csak szabadidő kérdése...
2013. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!