Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Lufthansának mi ez a "Miles&...

A Lufthansának mi ez a "Miles&More"-dolga?

Figyelt kérdés

Tokióban egy japán nő kitöltetett velem vmi űrlapot, és adott egy temporary kártyát. Gondolom ez vmi pontgyűjtő cucc lehet.

Ezzel mit kell csinálnom? Majd kiküldik az igazi kártyát is?

Felmentem a honlapra, ott kérik a PIN-t is, de nekem olyan még nincs.



#Lufthansa #miles&more
2013. jún. 27. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Törzsutasprogram, minden légitársaságnak van. Ha megadtad az e-mailed majd kapod az ajánlatokat, illetve ha sokat repülsz velük, beválthatod a pontokat ingyen utazásra, upgradeelheted a jegyed magasabb komfortosztályra meg más dolgokra is beváltható, pl. fedélzeti vásárlásnál.
2013. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.


És most akkor semmit nem kell csinálnom? Majd küldik a kártyát a címemre?

2013. jún. 27. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fogják küldeni.


Ha sokat repülsz velük, akkor visszamenőleg is szokott lenni lehetőség arra, hogy felvidd az utazásaidat és pontot szerezz velük, nem csak a kártya megkapásától, de ez légitársaságonként változó. A tokiói utat már biztosan felírathatod, jó sok pont is fog járni érte.

2013. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kártyát amúgy még most sem kaptam meg.
2013. júl. 27. 03:46
 5/5 edemX válasza:
Szerintem már nem is fogod megkapni! Nekem csak virtuális kártyám van, nem lehet, hogy neked is?
2019. máj. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!