Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőgépre műanyag fűzővel...

Repülőgépre műanyag fűzővel fel lehet menni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Na akkor azaz arról van szó, hogy nekem vannak gerinc próblémáim (gerincferdülés, hanyag tartás, hátfájás stb.) és hogy van egy olyan hogy műanyag fűzőt kell viseljek egy jó darabig hogy javuljon ez az egész! És nem tudom hogy felvihetem-e a repülőre természetesen úgy hogy rajtam van de nem fognak érte szólni meg ilyesmik? kérdeztem az orvosomat azt mondta szerinte nem kéne mert az a baj hogy nem is hanyagolhatom mert 1 hónapra megyek!

2013. júl. 9. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne felvinni?

Ha szólnak szépen elmondod, hogy mi az miért használod. Esetleg átvizsgálnak a biztonságiak (ruhán keresztül megtappogatják, hogy nincs-e valami elrejtve benne).

2013. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annak nincs valami fém tartozéka? Szegecs vagy csatt vagy valami? Mert akkor az besípol. Azt majd meg kell akkor magyaráznod.
2013. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de van szegecs meg amin keresztül be kell fűzni az is fém! De ugye felfogják engedni és nem veszik el meg ilyesmik? mert ez mégis csak gyógyászati kellék nem?
2013. júl. 9. 23:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, ne parázz! Át fognak engedni. Valószínű sípolni fog a kapu így utána kézzel átvizsgálnak. Emiatt ne aggódj, gyakran megesik mással is, sőt időnként véletlenül is sípol, így kézzel vizsgálnak néha olyanokat is akin semmi fém nincs.
2013. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itthon könnyű lesz megmondani magyarul, hogymi az. Női alkalmazott megvizsgálja és rendben van.

Visszafelé viszont jó lesz betanulni egy rövid mondatot az illető ország nyelvén, miszerint ez (a sipolás) egy orvosi segédeszközt jelöl. Szótárból kinéztem Neked, németül: Das ist en medizinisch Hilfsmittel.

2013. júl. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítségeteket! :)
2013. júl. 10. 03:02
 7/7 anonim válasza:
Én vinnék egy orvosi papírt és valami prosit, amiben ebbe van, hogy mi is ez.
2013. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!