Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Budapestről Londonba utazik...

Budapestről Londonba utazik valaki többször? Szeretném olcsón megúszni.

Figyelt kérdés
Szeptemberben mennék oda-vissza.

2013. aug. 6. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Sokan utaznak de ettől miért lesz neked olcsóbb? Böngészd a fapados árakat, ősszel már kb 10e Ft körül is találsz repülőt iranyonként és poggyász nélkül.
2013. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha könnyebb vagy, mint 10 kg., akkor még beleférsz a kézipoggyászba...
2013. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézegesd a jegyárakat folyamatosan, valamelyik biztos kínál olcsó jegyárakat. Én szeptember 11-én megyek vissza Londonba, nekem a British Airways adta a legolcsóbb árat. Általában a fapadosok olcsóbbak, de ki lehet fogni néha jó áron BA jegyet is.
2013. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ryanairnél 16ból megúszod oda-vissza. Szerintem jó ár!
2013. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ryanairnél 16ból megúszod oda-vissza."


Csomaggal, mindennel együtt? Nekem szeptember 11-re oda és október 2 vissza útra a BA 32000ért visz el

2013. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ryanair árban szerintem csak kézi poggyász van, de sokaknak az is elég. (20x40x55 cm-be azért sok minden belefér)

Bár pár hónapja akár feladottal is kijött ennyiből. Régi szép idők, kb. egy éve, amikor még látványos árharcot vívott a ryanair és a wizzair...

2013. aug. 7. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan havonta 2-3x mindig megjárom:) mindent ismerek.
2013. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!