Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért van az, hogy a Ryanairné...

Miért van az, hogy a Ryanairnél azt írják, hogy akciósan lehet holnapig Londonba jegyet foglalni, de amikor rámegyek, hogy foglalás, akkor ott már több tízezres összeget ír?

Figyelt kérdés
Még az is írja,hogy 7990 ft- foglalási időszak: 2013.08.06-2013-08.08, utazási időszak pedig: szeptember 2-október valamennyi. Ezt a főoldalon hirdetik aztán mégis amikor elkezdem a foglalást, ilyen 42 ezres összegeket ír ki. Miért van ez?
2013. aug. 7. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Az akciós jegyek valószinűleg az akció indulása után pár órával elfogytak.
2013. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert a 7990 Ft csak kezdő ár, tehát jelenleg ennyi a legolcsobb jegy, de amint fogynak az akciós jegyek, vagy a gép már eléggé megtelt, akkor nem tudsz ilyen áron foglalni már :( Én is ma ugyanígy jártam Finnairrel, kaptam levelet, hogy 149 Eurotól vannak jegyek, igen de csak ha kedden repülők és következő hét csütörtökön jövök vissza. Pénteki indulással persze már minden jegy 200 Euro felett van :(
2013. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd át szeptember és október összes járatát. Biztos találsz annyiért jegyet.
2013. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. No megnéztem neked azért, hogy biztosan nem mondtam-e hülyeséget. Tényleg lehet találni, konkrétan október 3, 4, 8 és még sok más dátumra valóban 7990Ft-ba kerül. Természetesen csomag nélkül és debit kártyával fizetve. (Más kártyával 8150, szoval nem sokkal több.)


Azt senki nem mondta, hogy minden jegy ennyibe kerül! De lehet találni ennyiért jegyet. És nem is csak egy napra...

2013. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az akciós jegyek valószinűleg az akció indulása után pár órával elfogytak."


Nem fogytak el! Jelenleg is elérhető több napra is!

Még az akció kezdetekor se volt igaz, hogy minden nap minden járatára ennyibe kerül. Ezt soha senki nem mondta, nem írta. Szeptember-október-november időszakban lehet kapni ennyiért jegyet. Legalább egy járatra. Ez igaz továbbra is. (sőt, ugye sok napra ilyen olcsó, nem is csak egy napra, de ha csak egy napra lenne akkor is kiírhatnák, hogy akció :))

2013. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sziasztok, köszönöm a segítséget! végülis november közepére foglaltam 8900-ért, tehát csak egy ezressel drágábban.:)
2013. aug. 8. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!