Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanairnél vettem elsőbbségi...

Ryanairnél vettem elsőbbségi beszállást, Budapesten ezt be tartják volt ahol ugyan akkor szálltam be mint a többiek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én eddig úgy láttam, hogy betartják.
2013. aug. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Betartják de ugyanakkor szállsz be mint a többiek. Épp csak előttük. Én sokszor az utolsó elsőbbségis után szálltam fel a gépre. De olyan is volt, hogy előbb, mint ők, mert ők első ajtónál álltak sorba, én meg az üres hátsó ajtón előbb fent voltam mint az utolsó elsőbbségis az első ajtón.


Szerintem teljesen felesleges erre pénzt költeni. Akkor már inkább extra lábtér amit vennék ha valamire még költeni szeretnék. Mert azért elég szűkös a hely alapból.

2013. aug. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Majd egyszer megkérdem, ha kifejlesztik a gyakori kérdések viszontkérdezéses lehetőségét, hogy minek vettél?

A többiek előtt fogsz beszállni. MEgelőzöl mindenkit, aki nem fizetett érte, de lehet hogy csak 1-gyel. Ée ez ennyit? Inkább add a szegényeknek azt a pénzt legközelebb...

2013. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!