Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyibe kerül egy Justin...

Mennyibe kerül egy Justin Bieber VIP koncertjegy? (Magyarországról indulnék Miamiba)

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

Beírtam Google-ba.

2013. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
:D :D :D :D
2013. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jólvanna:C :D
2013. aug. 24. 20:38
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Biztosan sokan azt mondják hogy hülyeség, pénzpazarlás.


Én 2002-ben kimentem egy író-olvasó találkozóra Utahba ekkor még Magyarországról, egyedüli európaiként, nem bántam meg.


Már Vancouverben éltem, amikor Los Angelesbe utaztam hogy Topolt még utoljára lássam a Hegedűs a Háztetőn-ben. Ezt sem bántam meg.


Szóval, tapasztalatból beszélek amikor azt mondom: nem feltétlenül marhaság ilyet csinálni. De gondold meg hogy vajon öt vagy tíz év múlva hogy fogod érezni magad. Ha nem tudod, ne menj! Ha viszont úgy érzed, hogy életed és személyiséged meghatározó eleméről van szó, menj! Ez esetben nekem kicsit gyanús hogy egy tinédzser lány vagy aki azt hiszi hogy belezúgott ebbe a 19 éves senkibe. Ebben az esetben százötven-kétszázezer forintot kidobni az ablakon dőreség valóban.

2013. aug. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mi az hogy senki?! tiszteld már meg legalább azzal, hogy a nevét leírod és nem ilyen jelzőkkel, illeted! mi az hogy senki?! ember, gondolkozzál már! úgy osztod az észt mintha neked annyi lenne. nézd meg youtubeon egy koncertjét, hogy milyen rajongótábora van, mennyien szeretik, és elmennek a koncertjére. nem hinném hogy senki:) ennyire nem kell féltékenynek lenni, tök átlátszó a dumád. egyébként már amióta befutott Justin, azóta rajongok érte. magyarul 4 éve. nem hinném, hogy pénzpazarlás lenne, de ha igen, az már nem a te problémád. ki tudnám belezni az olyan rosszindulatú és undorító embert mint te!!
2013. aug. 25. 08:45
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

hidd el justinka sokkal rosszabb indulatú és undorítóbb ember mint bárki más (köpködi a rajongóit, mindenkinek beszól, megvereti a testőreivel azt aki nem tetszik neki) undorító kis féreg.

ne adj ki pénzt ilyen miatt.. a kis taknyosért fizetnél több mint 2-300ezer ft-t?

2013. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
állj le! Justin jó ember...;)
2013. aug. 25. 14:28
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Féltem, hogy félreérted amit írok, félre is értetted.


Hidd el, nekem teljesen mindegy mit csinálsz. Nem ismerlek, Biebert meg (személyesen) szintén nem. Megpróbáltam érzékeltetni (sikertelenül) hogy esetleg több tapasztalatom van ilyesmiben mint az átlagos ember aki lehülyéz emiatt.. Te dolgod.


Én például meglehetősen bánom mennyi pénzt pazaroltam feleslegesen PC-re a kilencvenes években még akkor is ha most egy hónap alatt keresek többet mint akkor egy évben. Nem erősítetted meg és nem is cáfoltad korodat, lehet hogy kevésbé érzed most a pénz jelentőségét, mint később?


Szerintem higgadj le, és olvasd el újra, amit írtam. Nem két forinttal dobálózol.


Az ész osztásról meg -- kösz van bőven, lassan negyven évesen élettapasztalatként is, szokatlanul magas IQ is, amit akarsz :P

2013. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Neki semmi, amivel dobálózik, hiszen anyu-apu fogja fizetni. Egy max 15 éves kislány ha dolgozik is feketén sem fog összekaparni annyi pénzt, hogy kiutazzon miamiba, kifizessen egy vip koncertjegyet, szállást, étkezést, közlekedést stb, már ha elengedik a szülei, mert én tuti nem engedném el a kamasz lányomat egyedül, akkor meg már is duplázódnak a költségek minimum...
2013. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Börtönben volt...olyan dolgokat csinált amit nem kellett volna..bár kockahasa van,meg szexi tetkói,nem szerelem ez,csak szenvedély..meghallgattok egy JB számot és már egyből ''Jaajj,istenem,látnii akaroom!'' és ezzel nincs semmi baj...rajongók vagytok..ez ok....de komolyan,ezen miért kell veszekedni? Én szószerint utálom JB-t,attólmég hogy van 1-2 jó száma... Ez nézőpont kérdése...ha valaki nem Belieber,akkor gondolom nem szereti őt..ezek az 'utálók' ahogy ti mo djátok..aki Belieber,az veletek van és egyből véd..én tulajdon képpen senki oldalán nem álloj:D de szerintem nem lehet olcsó mulatság a jegy...:/
2014. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!