Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kolozsvárra közlekedik valamil...

Kolozsvárra közlekedik valamilyen repülőjárat Magyarországról?

Figyelt kérdés
Elég ellentmondásos info-kat találtam erről... A wizzair honlapja nem akarja kiadni a járatot, de a naptárban találtam egy szeptemberit... Ha van erről vkinek vmi infoja, megköszönném, mert azért a 7,5 órás buszos zötykölődést szívesen passzolnám.

2013. aug. 30. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem. Marosvásárhelyre van közvetlen wizzair gép Budapestről. Azonban Szeptember 17 és 21-én látok egy-egy járatot a wizzairnél ami Budapest-Kolozsvár. Ekkor viszont nincs Budapest-Marosvásárhely.

Valószínűleg ezen időpontokban a Marosvásárhelyi reptér zárva tart majd, mert ilyenkor szokták Kolozsvárra küldeni a gépeket.


Szóval ha mondjuk szeptember 17-én elmész, 21-én pedig vissza Budapestre akkor oda-vissza megoldhatod repülővel (jelenleg ez így 13 ezer forint oda-vissza.)

Ha más napokon jönnél-mennél akkor egyik vagy mindkét irányt máshogy kell megoldanod. Busszal, vonattal vagy Marosvásárhely-Budapest repülőjárattal kombinálva, autóval, biciklivel, stb. :)

2013. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a részletes választ, hát akkor asszem marad a vonat:(
2013. aug. 31. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
De az nem jó ha Marosvásárhelyre repülsz és onnan busz vagy vonat?
2013. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A baj az, hgoy 'Vásárhelyen nemigen van ismerősöm, nem ismerem a környéket, plusz a vonat azért onnan is 2-3 óra. De azért megvizsgálom ennek is a lehetőségét is, nyilván az ár is számít (őszintén szólva gőzöm sincs mennyi a CFR tarifája országon belül). Ha van vmi tuti tipped, vagy tapasztalatod, ne tartsd magadban!:)
2013. szept. 1. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, csak azt hogy Budapest - Marosvásárhely repülő az sokszor csak 3000 Ft vagy annyi se. MÁVval a határig nem jutsz el Budapestről ennyiért. Marosvásárhelyről Kolozsvárra pedig gondoltam biztos van valami eljutási mód.
2013. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!