Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan működik a reptéren...

Hogyan működik a reptéren való közlekedés?

Figyelt kérdés
tudom sokan kérdezték már ezt. A repjegyemet a barátom foglalta le ANgliában. Én idehaza letöltöttem de nem tudom mi hogyan zajlik a reptéren...a gépem 19:50 kor indul. Mikor kell ott lennem? Mit kell ott csinálnom...stb. Köszike a segítséget

#repülés.reptér
2013. szept. 13. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Közlekedés? Kicsit értelémetlen így, gondolom nem arra vagy kiváncsi, hogyan közlekednek pl. a taxisok, buszok a reptéren :)

Tehát ha fapados járattal mész, akkor online becsekkelésre lesz szükséged. A légitársaság honlapján megcsinálhatod. (Hacsak nem akarsz fizetni érte a reptéren)

Ha nem fapados, akkor megtudod csinálni a reptéren is ingyen. Nem írtál légitársaságot, de automatából vagy pultnál kell becsekkolni. Felmész az induló részre, megkeresed az infótáblán melyik pulthoz kell menni vagy automatából megcsinálod. Ha becsekkeltél otthon, és van feladandó poggyászod, akkor elmész a baggage drop off pulthoz és feladod a csomagod.

Onnan a biztonsági ellenőrzésre mész, átvillágítják a kézidet, illetve át kell menni egy kapun, ha csipog, akkor kicsit megmotoznak. No para pasikat pasik, nőket nők motoznak :)

Ez után bemész az induló terminálba. Ott vásárolgathatsz nézelődhetsz. Az infó táblán kint lesz melyik kapuról indul a géped. Egy jó fél órával indulás előtt légy a kapunál.

Én 2 órát ajánlok, tehát ha 19:50 indul a géped, akkor 17:50 körül legyél kint a reptéren.

2013. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!