Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Akik ültek már repülőn,...

Akik ültek már repülőn, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Szóval én is ültem már repülőn, nem ez a baj, de most elöször fogok átszállni. Szóval az a kérdésem ogy amikor az első gépről leszállok, akkor merre kell mennem? vagy hogy működik ez?

Más:

A repjegyemet emailben kaptam meg, de máskor amikor megkaptam, mindig rajta volt az ülésnek a pontos helye s pl. 32A .. ezen most nincs rajta .. ez miért van?


2013. szept. 16. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha bechekkolsz, akkor megmondják hova ülj.


Ha leszállsz a repülőről, akkor a "transfer" táblát keresd, majd a repjegyeden levő terminálszámot. pld 22/B El sem tudod téveszteni. A sok táblán is kint van a géped indulása és a terminálszámod.

Remélem segítettem!

2013. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen követned kell a Transfer passengers táblát amíg el nem érsz az induló járatok beszállítókapuihoz.


Nem írtad, hogy hol szállsz át, így bizonyos EU-n kívüli reptereken lehet, hogy másodszorra is át kell esned a fémkapus átvilágításon, de útlevélvizsgálat nem lesz, hacsak nem az USA-ban szállsz át.


A repjegyen meg garantáltan nincs rajta az ülésszám, amit e-mailben eddig kaptál az a beszállókártya volt. Most neked kell becsekkolnod indulás előtt. Légitársaságonként változó, de általában már mindnél lehet indulás előtt 72 órával (bár én mindig csak előző nap este szoktam megcsinálni).

2013. szept. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

KÖszönöm az eddigi válaszokat!

A becsekkolni a reptéren is elég, igaz? vagy most valamit kéne csinálnom még a neten? (bocsi, lehet hogy hülye kérdés), mert nekem eddig mindig csak emailben elküldték a jegyemet, szóval nem én vettem magamnak..

A másik meg, hogy én nem látok semmilyen transfer feliratot a jegyemen.. lehet, hogy azért, mert kb 5-6 órám van amig a másik gép indul?

2013. szept. 16. 16:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hova utazol és melyik társasággal?
2013. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

egyben vetted meg a jegyed vagy külön-külön?


tehát A-ból C-be vetted vagy pedig A-ból B-be, majd onnan C-be. mert a csomagjaid miatt fontos lenne tudni.

2013. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Becsekkolhatsz a reptéren is, de felesleges nyűg, neten sokkal könnyebb. Akkor megkapod e-mailben és/vagy telefonra a beszállókártyát és a reptéren már csak a külön erre kijelölt pulthoz kell menned, nem kell végigállnod a sort a checkinhez.


A repjegyen magán nem szerepel a Transfer szó, de ettől még átszálló utas leszel, akkor is, ha 6 órád van a két járat között.


Hova mész, hol szállsz át és milyen légitársasággal?

2013. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer a válaszokat!

Swiss-el utazom Párizsba.. Elöször Zürichbe megyek, majd onnan Párizsba.

Most sem én vettem a jegyet, hanem más, csak az én emailemre küldték..

2013. szept. 16. 17:29
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerintem egyben vették meg a jegyet.. a jegyen ez áll:

1, Budapest - zurich

2, zurich- paris


Vagy lehet hogy ez a szám azt jelzi, hogy külön jegyet vettek?

2013. szept. 16. 17:31
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem egynek számit, mert csak egy vonalkód van rajta..
2013. szept. 16. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!