Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakran babával repülőn...

Gyakran babával repülőn utazók! Válaszolnátok egy pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
7 hónapos lányommal utazok majd, szeretnék neki utazóágyat és babakocsit is vinni. Azt olvastam az utastájékoztatóban, hogy a csecsemőknek 1 max. 10kg bőröndöt lehet feladni térítésmentesen. Ha a ruháit az én bőröndömbe teszem és az utazóágy lesz az Ő csomagja akkor a babakocsit még elvihetem? Azt a csomagtérbe teszik vagy az utastérben van babakocsitároló? Ha babaételt is szeretnék neki vinni az útra azt megtehetem a kézipoggyászban? (egy üveg gyümölcs meg egy cumisüvegnyi víz.) Köszönöm a válaszokat előre is.
2010. aug. 30. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit tudok hogy a kaját és a vizet erre a célra lehet venni átlátszó zacsit és abba kell tenni.


a babakocsit elveszika beszállásnál és vissza adják a kiszállásnál.


az utazó ágy lehet egy csomag. ha beleférsz 20 kilóba a tieddel.


azért mindneképpen beszélj a légitársasággal mielött mész.


én 3 hós babámmal fogok haza utazni, de szerintem veszek neki plussz helyet, ahova beleht kötni hordozóval, de meg kell elöbb tudakozni a légitársaságot.

2010. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha babával vagy, akkor a gép elejébe ültetnek, és ott elveszik tőled a légi utaskísérők a kocsit, és félreteszik(nem a csomagtérbe) és amikor megérkeztek, akkor odaadják, és már mehettek is. 100 ml folyadékot lehet felnőttnek felvinni, de babáknál lehet, hogy megengedik, hogy többet vigyél, és kaját is szerintem vihetsz, de a legbiztosabb, ha felhívod a légitársaságot, mert légitársaságonként eltérnek a szabályok. melyikkel utaztok, és kb hány órás lesz az út?
2010. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem vészes, 2 óra, Krétára megyünk.
2010. aug. 30. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!