Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van egy erste bank kártyám....

Van egy erste bank kártyám. Repjegyet szoktam venni a wizzairnél. A netbankból átküldtem a my wizzre a pontokat és utána vettem repjegyet de nem vonták le automatikusan. Hogy tudom felhasználni a wizz egyenlegemet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

??? Pontokból kell vásárolni és nem kártyával, úgy tudod felhasználni. Fizetésnél válaszd ki, hogy pontokból akarsz fizetni. Ha van elég pontod akkor kifizeted a teljeset abból, ha nincs elég akkor egy részét és a többit pl. az erste wizz kártyával.


Arra figyelj, hogy kell kb egy nap, amíg az Erste bankból átvándorolnak a pontok a wizzairhez!! Szóval erste netbankban elindítod a pontok átvezetését és utána kb. másnap fogod azt csak látni a wizzair regisztrációdban! Ekkor tudsz csak ezen pontokat felhasználva vásárolni. De ekkor sem von le semmit automatikusan! Ezt nem is értem hogyan gondoltad? Fizetésnél neked kell kiválasztani, hogy pontokat akarsz felhasználni...

2013. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!