Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ez a repülőgép kényelmes és...

Ez a repülőgép kényelmes és milyen szolgáltatást nyújt, olcsó?


2013. szept. 22. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A jegyek olcsók, a gépen mindenért fizetni kell és elég drágán, az ülések nagyon kényelmetlenek.
2013. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ez a ryanair gép nem kényelmes. Rövidek a padok közötti távolságok, így kényelmesen nem tudsz ülni. Olcsónak olcsó mint minden fapados járat. Szolgáltatása nem a legjobb. Fent a gépen semmi extra nincs.. Komolyan veszik a súlyhatárokat és az idődet..

Az olcsó árért csak odavisznek ahová repülni akarsz.. de csak ennyi..

2013. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez nem Ryanair, hanem WizzAir.
2013. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

És ebbe a gépbe miért kényelmetlen utazni?

Az ülés miből van és jó a légkondi?

2013. szept. 22. 21:29
 5/18 anonim ***** válasza:

Időpont ma 21:20 vagyok.

Bocsánat,igazatok van ez wizzair. De teljesen mindegy ez is kényelmetlen...

2013. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

És ebbe a gépbe miért kényelmetlen utazni?

Az ülés miből van és jó a légkondi?


Azért kényelmetlen mert nem férsz el benne. Nem tudod a lábad hova tenni, mert a térded már érinti az előtted ülő székét.Ha előtted hátra is tolja az ülést, akkor még annyira sem férsz el. Légkondi meg szar. Én akárhányszor utaztam legyen tél vagy nyár, mindig befagyott a fenekem a légkondi miatt..Plédet meg nem adnak. Szóval legyen nálad kéznél pulcsi..

2013. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj Gyula!


Mond azt, hogy mivel most töltötted fel ezt a videót csak szeretted volna ha minél többen megnézik, azért van most itt ez a kérdés.

:D

2013. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

"Az ülés miből van és jó a légkondi?"


Ha fapados, akkor szerinted miből van az ülés?? :)

Nem jó, kényelmetlen, ha ilyen járattal utazol, vegyél inkább állóhelyet, olcsóbb, és ha szerencséd van, találsz szabad helyet a padlón.


Légkondi nincs csak kis kézi ventilátor, amiért fizetni kell, pörgésenként 10 cent. Ha nem kapcsolod be, csak fújod, akkor 5 cent.

2013. szept. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Én akárhányszor utaztam legyen tél vagy nyár, mindig befagyott a fenekem a légkondi miatt"


Nem. A gyenge fűtés miatt fagyott be a feneked. Télen-nyáron mínusz 50 fok körül van a hőmérséklet repülési magasságon amihez jócskán kell fűteni, hogy az utasok tényleg ne fagyjanak meg. :)


Amúgy én utaztam már olyan járaton is ahol kifejezetten meleg volt...

2013. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nincs állóhely, ne terjessz marhaságot.


"Ha fapados, akkor szerinted miből van az ülés?? :) "


Akármiből is lehet... ennyire hülye nem lehetsz, hogy azt gondolod fából van. Amúgy wizzair, ryanair gépek semmivel sem másabbak mint mondjuk egy Alitalia. Én csak azt próbáltam ami nem fapados és ott se volt nagyobb kényelem, leszámítva, hogy adtak egy pohár üdítőt és két szem kekszet. De ugyanúgy alig lehetett elférni mint fapadoson.

2013. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!